AIWA NSX-AV65 optika?

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
trixtrix
Příspěvky: 8
Registrován: 16 bře 2005, 01:00

AIWA NSX-AV65 optika?

#1 Příspěvek od trixtrix »

Neví někdo jaký typ optiky je použit v CD mechanice u této věže?Potřeboval bych předběžně zjistit cenu, jestli má význam se pouštět do opravy.Díky.

Straw

#2 Příspěvek od Straw »

A co sundat kryt a podívat se. Pravdìpodobnì KSS210A.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Straw píše:A co sundat kryt a podívat se. Pravděpodobně KSS210A.
souhlas, tady není internetovej servis, uvnitř to je napsaný, poradíme rádi ale šroboubpvák musíš vzít do ruky sám. PS buď to bude KSS210 nebo 213. Jestli se ti do toho předem nechce tak dej do placu odhad 1200,- a myslím že budeš v toleranci.
..to bude jen ňákej odpůrek

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

:lol: Jo máte smysl pro humor,to oceòuju.Jde o to,že to je vìž známého a má to sem nìjakých 30km.Takže díky.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

No tak smysl pro humor bych si rád zachoval co nejdýl ale určit cenu opravy s tím že mi někdo zavolá "věž mi nečte CD-co bude stát oprava?" tak to samo je k zasmání- promiň, snímač může stát cca 400,- (bez poštovnýho a balnýho), za práci a riziko s opravou spojený si řekni co chceš když je to známej ale to že to nečte CD může mít dalších aspoň deset přičin. Zase použiju to svoje 🤐 přirovnání, zkus zavolat doktorovi že ti je blbě ať ti řekne co ti je. Neber to ve zlým, třeba se fakt trefíš do vadný jednotky ale když ji vyměníš a nepojede to?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#6 Příspěvek od Mirda »

Není to jenom špinavé když je to 30KM daleko od tebe?

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“