Thomson DTH210E mrtvola

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vlado30
Příspěvky: 7
Registrován: 01 úno 2006, 01:00

Thomson DTH210E mrtvola

#1 Příspěvek od vlado30 »

Zomrel pri aktualizáci firmvare len pozdraví a viac nič dá sa s tím niečo ešte urobit ? Moc nedúfam ale keby náhodou niekto mal nejaké skúsenosti s tímto problémom a poradil budem velmi rád.

Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

Re: Thomson DTH210E mrtvola

#2 Příspěvek od chvalina2 »

vlado30 píše:Zomrel pri aktualizáci firmvare len pozdraví a viac nič dá sa s tím niečo ešte urobit ? Moc nedúfam ale keby náhodou niekto mal nejaké skúsenosti s tímto problémom a poradil budem velmi rád.
-začni na zdroji změř elity /zdroj odpojený od zbytku/ myslím že je to shoda okolností já měl něco podobného

Uživatelský avatar
vlado30
Příspěvky: 7
Registrován: 01 úno 2006, 01:00

#3 Příspěvek od vlado30 »

Aj ti si aktualizoval firmvare?Potom si meral zdroj? alebo už predtím aktualizovaním prehrávač blbol ako tento a myslel si že firmvare pomôže a počas aktualizácie sa sám od seba vipol ako mne?Napíš prosím ta viacej ak sa ti chce.Tento čo mám doma si robil čo chcel napr. film sa rozbehol ale neskôr zamrzol film išiel ale prehrávač nereagoval.Pomohlo len odpojenie od siete. tiež som si už hovoril že som sa mal pozriet najprv na ten zdroj napetia som síce meral tie sedeli myslím pred tou aktualizáciou.
Skúsim to ešte pozriet ked vravíš že si to ešte rozbehol.

Ale ten firmvare neprebehol korektne a to asi nebude dobré.

Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

#4 Příspěvek od chvalina2 »

mě začal blbnou někdy naběhl někdy ne ..nebo si někdy dělal co chtěl
až najednou jen pozdravil napsal HELLO a dost.
Když jsem něřil napětí tak seděla ale po změření elitů ve zdroji měl jeden 10x menší kapacitu než měl mít po výměně bylo to ok
ale měř zdroj jen odpojeny od zbytku jinak se ti načtou i elity na další desce /tu chybu jsem já taky udělal/
hodně zdaru a ozvi se

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “