Goldstar P43HW

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Photomaniak
Příspěvky: 109
Registrován: 20 bře 2006, 01:00
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Goldstar P43HW

#1 Příspěvek od Photomaniak »

Dobrý den všem..Potřeboval bych radu ohledně tohoto videa:Goldstar P43HW nevíte někdo jak se odblokovat dětský zámek??Děkuji..

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

DĚTSKÁ POJISTKA

#2 Příspěvek od LOYZA »

Pokud není u tohoto VCR číselný kód, pak většinou postačí na DO držet tlačítko vypnutí délší dobu asi tak 3-5s. Tak to chodí u mnoha VCR, co osobně vím. Loyza.

Uživatelský avatar
Photomaniak
Příspěvky: 109
Registrován: 20 bře 2006, 01:00
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: DĚTSKÁ POJISTKA

#3 Příspěvek od Photomaniak »

LOYZA píše:Pokud není u tohoto VCR číselný kód, pak většinou postačí na DO držet tlačítko vypnutí délší dobu asi tak 3-5s. Tak to chodí u mnoha VCR, co osobně vím. Loyza.
No alespoň si mislím že to bude dětská pojiska..Protože po zapnutí mi to jen napíše EJECT na displeji a zase se vypne..Ale dál nevím co s tím..

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#4 Příspěvek od LOYZA »

Je tam v tom videu kazeta? Nebo není??? Pokud je vložená kazeta a nejde ven, pak jak jsem psal, podržet tlačítko vyp/zap na dálkovém ovladači - většinou červené, někdy zelené, na 3-5s! Pak by to mělo fungovat. Pokud kazeta uvnitř videa není, je chyba jinde. Loyza.

Uživatelský avatar
Photomaniak
Příspěvky: 109
Registrován: 20 bře 2006, 01:00
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Photomaniak »

LOYZA píše:Je tam v tom videu kazeta? Nebo není??? Pokud je vložená kazeta a nejde ven, pak jak jsem psal, podržet tlačítko vyp/zap na dálkovém ovladači - většinou červené, někdy zelené, na 3-5s! Pak by to mělo fungovat. Pokud kazeta uvnitř videa není, je chyba jinde. Loyza.
Kazetu tam normálně dát můžu a dá mi jí to ven ale když ho zapnu tak se zapne jen na chvilku napíše eject na displeji a po 10s se vypne a na displeji zůstanou jen hodiny..To s tím ovladačem sem tak nějak skoušel..Ale na ovladači sem našel jen tlačítko Operate..To je jediné čím se dá pustit..

Návštěvník

VCR

#6 Příspěvek od Návštěvník »

Pak tam tedy je vada a asi i jiná, než by se to dalo takto na dálku odhadnout. Pokud nejsi opraváø, pak to svìøit nìkomu, kdo to opravuje. Pokud zaèínáš, pak je to tìžké popisovat, chce to alespoò nìjakou tu malou zkušenost. Více neumím poradit. Loyza.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “