EZS Paradox MAGELLAN MG 5050 a príslušenstvo

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

EZS Paradox MAGELLAN MG 5050 a príslušenstvo

#1 Příspěvek od Hurvo »

Nazdar páni. Má niekto prosím inštalačný manuál na túto ústedňu alarmu? Chcem si zabezpečiť RD. Dokázal by som to možno sám, len chýba manuál a schéma. Malo by to mať aj Komunikáciu cez GSM PSC 200, hlasový modul VDMP3, Klávesnicu K32LCD, 4 PIR senzory, senzor rozbituia skla, jeden priestorový a sirénu. Samozrejme krabica so zdrojom a akumulátorom. Alebo vedel by mi niekto s tým pomôcť. Ak by som videl manuál na inštaláciu tak by som sa vedel rozhodnúť či by som sa do toho pustil sám, nakolko inštalatér EZS pýta veľa € a to rozvody káblov na snímače si naťahujem sám. Díki za každú radu.

Uživatelský avatar
Daju
Příspěvky: 13
Registrován: 19 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Nitra

#2 Příspěvek od Daju »

Skus od variantalfa z Košíc, oni ich dovážajú z Kanady alebo priamo na stránke Paradoxu.

Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

#3 Příspěvek od Hurvo »

Skúšal som ale márne. Myslel som si, že tu niekto z chalanov sa tým aj zaoberá a bude mi vedieť "helfnúť".

Uživatelský avatar
Daju
Příspěvky: 13
Registrován: 19 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Nitra

#4 Příspěvek od Daju »

Píšeš že si káble naťahuješ sám ale MAGELLAN 5050 je hlavne bezdrôtový systém,je pravda že má aj drôtové vstupy.No ak to už máš tak nič.
Ale ak nie tak by si mohol zvoliť iný systém možno aj lacnejší.

Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

#5 Příspěvek od Hurvo »

Na káble budem mať len 4 senzory. Vieš mi dať typ na lacnejší alarm?

Uživatelský avatar
Daju
Příspěvky: 13
Registrován: 19 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Nitra

#6 Příspěvek od Daju »

ESIM 264 od Slovakalarms.
Záleží od toho aké máš požiadavky ale GSM komunikátory nie sú lacné ani v Jablotrone.ESIM 264 je vlastne GSM ústredňa má v sebe 6vstupov dajú sa zdvojiť podobne ako to má Paradox,dá sa ovládať cez mobilný telefon na dialku alebo cez panel atd.Cena je podla konfigurácie systému.Samotná ústredňa v skrinke s trafom do140€.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“