Autoradio bez panelu - lze nejak zprovoznit?

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Autoradio bez panelu - lze nejak zprovoznit?

#1 Příspěvek od kulikus »

Ukradli ovladaci panel od Trevi HCD5704. Jde to ovladani nahradit? Vstup pro dalkove ovladani to nema a panel se asi koupit neda. :-(
Alespon ten koncak 4x40W ...

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#2 Příspěvek od mirosne »

Bez panelu to asi nepôjde,ak by si chcel kúpiť nový panel,tak si to kvôli cene rýchlo rozmyslíš.Jedine skúsiť zohnať po aukrách alebo bazároch.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

Ten koncák z toho přece můžeš vykuchat, uděláš destičku, osadíš, na koncák připevníš na něj chladič,...
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#4 Příspěvek od milous2 »

Kdysi jsem dostal rádio Pioneer DEH 670 bez př.panelu.Žádná čorka,bylo to z auta dovezeného z venku. Hodně roků mi to leželo ve skříni.Pak sem "objevil"Aukro a tam inzerát na panýlky,kde se objevil typ i na to moje rádio. Ojednal jsem jej bez bližšího popisu a zklamání bylo na světě.Panel pasoval jak pr. na hrnec jenže za označením DEH 670 bylo ještě písmenko(tuším D,už se nepamatuju) ale rádio ani ťuk. Na chvilku blikne,CD se roztočí,zastaví a to je vše.Displej nesvítí,jen ta žárovička v CD mechanice jak jsem psal.Tak zas leží tam kde předtím.Už je to dlouho,podle časopisu Stereo stávalo 16500Kč,asi to byl dobrý model na tu dobu.Škoda.

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od kulikus »

Je v tom ten zesik 4x40W (?), jednotka tuneru, na DPS radio, modul pro čtení USB FLASH a SD karet, s mechanika CD-ROM.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“