Poslední objev TV NOVA: voda v zimě zamrzá..

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

Poslední objev TV NOVA: voda v zimě zamrzá..

#1 Příspěvek od kovar »

Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Ta voda zamrzla 8O :lol:

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od GeorgeB »

Já tipoval, že se z ní stane přehřátá pára :lol:

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#4 Příspěvek od Eleman »

Lepší by byla zmrzlá vod(k)a. :drinken:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Fakt jsou tam tak namrzlí ? :lol:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od otakarv »

Myslím si,že kdyby nebylo toho mrazu tak ani nemají o čem vysílat.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

V noci jsem jel domů a zmrzla mi i nemrznoucí směs do ostřikovačů. Dost mrzuté nastříkat si na sklo něco co se změní v led.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#8 Příspěvek od BIPOLAR »

Ale přesto si myslím, že dost stálých diváků "TV NOVA", na výsledek koukalo s vykulenejma očima. :lol: :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od rezis »

Zase tak špatný nápad to nebyl jen byl špatně proveden. Chtěli demonstrovat sílu -15C jako třeba v noci je sem tam -2 a podobně a na vodě u slépek se udělá jen tenká vrstva ledu. To co je teď je fakt hnus mrzne všechno, rychle a skrz na skrz.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

rezis píše:V noci jsem jel domů a zmrzla mi i nemrznoucí směs do ostřikovačů. Dost mrzuté nastříkat si na sklo něco co se změní v led.
Máš si kupovat směs prověřené značky a ne nějakou hyperkaufovou. Nic s teplotou tuhnutí nad -20°C si nedovolím do nádržky nalít, to si radši připlatím za kapalinu do -30°C - a kupuju skoro výhradně Sheron. A v zimě vůbec nepřidávám destilku, jak se obecně doporučuje. V létě to klidně "říznu" destilkou 1:2 (používám modrou = zimní celoročně, není mezi tím a spešl letní žádný rozpoznatelný rozdíl s výjimkou barvy a vůně), v zimě si ale bod tuhnutí dost pozorně hlídám - nejde jen o zmrznutí na skle, ona roztržená nádržka nebo zamrzlý/spálený motorek taky nejsou u moderních aut jednoduchá nebo dokonce laciná oprava...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#11 Příspěvek od rezis »

Taky kupuju výhradně Sheron. Levná hypersračka mě stála 16 stovek za výměnu obou předních stěračů. Po týdnu prostě byly tvrdé a skákaly. Jen už říkali, že mrazy poleví tak jsem dolil do -20 a problém byl na světě. V létě používám tu s efektem tekutých stěračů a chrochtám blahem jak to funguje.

Jinak ještě k té reportáži. V dnešní době každý ukazuje na chyby jiných. Měli bychom si nejdříve zamést před vlastním prahem. Je jednoduché ukazovat chyby ostatních.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#12 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od PavelN »

rezis píše:Taky kupuju výhradně Sheron. Levná hypersračka mě stála 16 stovek za výměnu obou předních stěračů. Po týdnu prostě byly tvrdé a skákaly. Jen už říkali, že mrazy poleví tak jsem dolil do -20 a problém byl na světě. V létě používám tu s efektem tekutých stěračů a chrochtám blahem jak to funguje.

Jinak ještě k té reportáži. V dnešní době každý ukazuje na chyby jiných. Měli bychom si nejdříve zamést před vlastním prahem. Je jednoduché ukazovat chyby ostatních.
16 stovek za dvoje stěrače? jsou pozlacený , nestačilo měnit jenom gumy?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#14 Příspěvek od rezis »

To jsou ty Flat, drží jen na čepu a ještě velké jako kráva. Je fakt, že tam jsou 3 roky a jsou OK. Takže dobrá investice.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od GeorgeB »

Když už tu jsou takovéto "anomálie", tak by se klidně mohlo stát, že ta voda při -15°C vůbec nezmrze. viz. přechlazená voda
Ale diváky novy by to možná ani nepřekvapilo...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“