Jak se neutopit ve skenech?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

Jak se neutopit ve skenech?

#1 Příspěvek od Hill »

Odděleno z vlákna o NZC420.

Jinak netřeba posílat 50MB soubor, nota bene mailem: je ke stažení tady na uploadu - a ve formátu PDF má sotva 3,6MB.
Naposledy upravil(a) Hill dne 24 dub 2012, 06:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Už jsem mu to poslal, 300dpi skeny, mělo to celkem asi 22MB nasekaný RARem...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
asba
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2012, 02:00

#3 Příspěvek od asba »

Jo tak to by asi mohlo být. Mě se to zdálo být divný, že jsem to na žádných fotkách tohodle šasi neviděl. Sice to tam je umístněný jako by to tam bylo z výroby, ale v manuálu k šasi o tom není zmínka, proto jsem sháněl ten manuál, jestli to není nějaké spec. příslušenství které se dodávalo zvlášť.
Děkuju za vysvětlení.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

EKKAR píše:Už jsem mu to poslal, 300dpi skeny, mělo to celkem asi 22MB nasekaný RARem...
Však jsem to zhušťoval nejspíš z téhož skenu - byl na té placce, co mám od tebe. Jen jsem si s obrázky trochu pohrál a "vytiskl" je do PDF. Ještě by to tedy nějakou tu hodinku dvě hraní sneslo, ale i tak je to docela rozdíl.
A ještě jsem nezkoušel OCR, je tam dost textu, takže by se dalo asi dostat pod 1MB, ale už by to ztratilo ten původní vzhled.
Zkrátka teď to máme na uploadu a nemusíš ztrácet čas postupným přílohováním v mailu.
Příležitostně ty skeny na upload dám, ale někomu se zdálo, že bych mohl z dlouhé chvíle pálit cihly, a přivezli pár kubíků hlíny... Takže Bastlírna jen v pauzách, než proschnou...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“