Maxton

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

Maxton

#1 Příspěvek od nadzgo »

Zdravim prosim o pomoc alebo radu mam DVD Maxton MDVD-101 DivX a neleze z neho obraz iba zvuk.
Stratili sa papiere nemozem ho reklamovat... :cry:

wiktor

#2 Příspěvek od wiktor »

a zkousel jsi vystup jak z cinchu tak ze scartu zkusil jsi ho i na jinym tv abys vyloucil zavadu na av vstupu na tv koukal jsi taky jestli nejsou studenaky na konektorech video vystupu toho dvdcka.

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#3 Příspěvek od xmarty08 »

Já měl před pár měsíci stejnou závadu na DVD od Sencora, celý problém se vyřešil stisknutím tlačítka V-MODE na dálk. ovl... Nikdo si té funkce nevšiml, přepíná video režimy a jeden z nich je asi pro hodně televizí slepý. Třeba máš podobný problém, mě šel taky jen zvuk :wink:

Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od nadzgo »

dakujem za pomoc bolo to v tlacitku na DO

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#5 Příspěvek od xmarty08 »

To mám radost, ře ti to pomohlo :D

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PTAZZ »

Zdravim
Jelikož nechci dělat nový téma tak píšu sem.
Dostalo se mi do ruky (myslim že) to samý dvd a je nečitelnej obraz už při uvítací obrazovce jak je ten zelenej nápis Maxton,jenže nevim co s tim.
Koukal sem dovnitř,ale žádnou viditelnou závadu nenašel.
Je to kamaráda tak sem řek že se na to zkusim podivat,jenže přede mnou se v tom šťoural jeden šulin a myslim že tam bude jenom něco špatně nastavený,ale jak to mam zjistit když ani nevim co na tý obrazovce píše to menu.
Poraďte mi pls co s tim můžu dělat. :roll:
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Tlačítka na DO

#7 Příspěvek od LOYZA »

Tlačítka na DO jsou mnohdy opravdu docela záludná pro lajka. Například jedno DVD které jsem měl opravit neb nešel ani zvuk a ani video a na TV se nezobrazilo nic!!! Tak zákazník asi mačkal kde co a taky zmačknul tlačítko P-SCAN. No nic neviděl a taky ani nemohl, nečte návod a i mne to nejdříve zmátlo, že je vše v pořádku, DVD přehrává a na displeji DVDčka vše OK a na TV nic! Jen jedno zmačknutí a vše je OK! V manuálu se dočtete že je to jen pro TV které to podporují. Nic moc o tom nevím, to se přiznám, ale zabralo to mnoho času a bádání. Taky rád zvítězím nad tupou hmotou a třeba to tady někomu tady napomůže. No co, krásná vítězství nad tou hmotou přeje Loyza.

p.tazz

#8 Příspěvek od p.tazz »

No zatim ta tupá hmota vìtšinou vítìzí nademnou. :(

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “