Videorekordér panasonic NV-FJ622

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

Videorekordér panasonic NV-FJ622

#1 Příspěvek od 555 »

omlouvám se,že opět obtěžuji,ale s touto závadou jsem se u videa ještě nesetkal..

když je video vychladlé..tak po zapnutí a vložení kazety za prvé problikne displej (ten problikne i když je zahřáté..(při vkládání),,

nefungují funkce play,rew,ff, funguje pouze eject...a při znovu vložení kazety už vše funguje dobře..obraz také OK.

nejdříve mě napadlo podle toho probliknutí displeje.. něco ve zdroji..

ale i napětím i co se týká zvlnění je vše OK

:cry:

zde je SM.

http://elektrotanya.com/panasonic_nv-fj ... nload.html

kdyby byl někdo tak moc hodný a pomohl mi trošku budu velice vděčný.je mi ho líto zahodit
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Aky je tam IO v zdroji?

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#3 Příspěvek od KUBO »

Nemáš v zdroji STRG6352????
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#4 Příspěvek od 555 »

ano mám ho tam:-)
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#5 Příspěvek od KUBO »

Tak ho skús vymeniť.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#6 Příspěvek od 555 »

až tak?myslíš že by to bylo v tom?:-)určitě můžu zkusit zítra...mám tu pár videii na ND..a snad v nejakym bude..a hlavne funkcni teda
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#7 Příspěvek od mirosne »

Ja si tiež myslím,že chyba bude v ňom.Menil som ich už viackrát aj v DVD rekordéroch,chyba bola presne taká,ako popisuješ.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#8 Příspěvek od Atlan »

Tak video mrtve,zdroj bez napetia snaha o start podla napetia na kondiku, premeranie kondenzatorov esr a kapacita este v norme, vymena kondikov, sdroj nesiel, meranie diod jedna mala znizene napetie v priepustnom smere vymena diody zdroj nejde, pripojene ext napetia na napajanie IO, a privedenie 40V na vstupny kondik zdroj bezi napatie v norme, objednal som STrG a nove kolo kladky. Oala zdroj bezi z novym IO na 230V, koleso vymenen stare som uschoval malo vylomeny jeden zub a chodilo este, kto vie z akeho matrosa je nove. PS ten STRG sa nejako hreje naprazdno osadil som dva chaldice snad to pomoze.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “