Davis Cup 2012

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

Davis Cup 2012

#1 Příspěvek od kokun »

Davisův pohár patří Česku! Vítězný bod zajistil Štěpánek výhrou nad Almagrem
Velký úspěch českého tenisu - Davisův pohár patří po dlouhých 32 letech Česku :prst:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Díval jsem se na necelé dvě utkání, klukům patří chvála, ale i trocha kritiky. Podání ani jeden nezvládal tak dobře, jak Almagro.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Utrpěli úspěch - s vodřenou řiťou... :lol: :lol: :lol: :lol:

I když i v tomto případě je to jako s maturitou - každej se ptá jestli má člověk maturitní vysvědčení a už málokoho zajímá, jestli dotyčný "udělal" maturu ze všech předmětů za jedna nebo jestli před komisí prolez s vodřeným zadkem 3-3-4-4...

Za pár dní už nikoho taky nebude zajímat, jestli to Berdych ve druhým dnu málem neudejchal a že titul musel zachraňovat Štěpánek - prostě Salátová Mísa je pro následující rok doma a basta... Ještě si pamatuju, jak jsme ještě na čb televizi zírali, jak ji v roce 1980 zvedal nad hlavu Ivan "Hrozný" Lendl - a to právě v Praze, na antuce na dvorcích na Štvanici ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#4 Příspěvek od jirkati »

Michal22 - máš SZ

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

EKKAR- tys byl u mé maturity? :D
To přece nemůže být náhoda...
Můj osobní názor je takový, že Štěpánek umí protihráče pěkně rozpohybovat, vymýšlí taktické finty, ale kolikrát pokazí ten podstatný základ.
Berdych to odehrál v docela šedém průměru.
Jsem jen rekreační hráč, vděčný divák, tak mě prosím v případě jiného názoru nebijte 8O
jirkati- odepsal jsem

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#6 Příspěvek od BIPOLAR »

EKKAR píše:Utrpěli úspěch - s vodřenou řiťou... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ještě si pamatuju, jak jsme ještě na čb televizi zírali, jak ji v roce 1980 zvedal nad hlavu Ivan "Hrozný" Lendl - a to právě v Praze, na antuce na dvorcích na Štvanici ...
Nebylo to na Štvanici, ale v tehdejší sportovní hale (dnes Tip sport Aréna), kde se udělal antukový povrch. :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.


Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“