Hledám brigádníka (Hradec Králové)

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

Hledám brigádníka (Hradec Králové)

#1 Příspěvek od Venda »

Hledám k sobě do dílny někoho s elektro vzděláním nebo alespoň slušným přehledem v elektronice, určitě bych dotyčného neměl učit pájet a měřit multimetrem. Pracoviště je v HK v Labské kotlině. Spolupráce na dohodu o provedení práce na min. 2 měsíce a 3-4 dny v týdnu, pracovní doba 7:30-16:00 po dohodě déle. S ohodnocením 80,-Kč/h. Není to jen o pájení, může se stát že budu potřebovat pomoct skládat zboží, ale to jen výjimečně. A teď to nejdůležitější, potřebuji někoho opravdu spolehlivého, který bude dělat práci tak jak se domluvíme, žádný vlastní urychlovací postupy a ojebávání. Jestli to je moc komerční a je to proti pravidlům EB tak se omlouvám. Případní zájemci můžou psát sem nebo přes SZ, díky.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#2 Příspěvek od vasilceral »

Velice rád bych vypomohl, ale v součastnosti jsem na úřadu práce zde v Hradci a ještě měsíc i díl ošetřuju manželku jež neštastně upadla na chodníku. Nechodící sádra na levé noze, ortéza napravé noze -prasklá češka a levá ruka v sádře. takže šest týdnů jsem vytížen. Hezký den.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#3 Příspěvek od xxxe »

Napsal jsem na SZ.

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#4 Příspěvek od Venda »

Díky za nabídku, odpovídal jsem Vám, jen se zeptám, Vy budete jezdit do HK z Trutnova?

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#5 Příspěvek od xxxe »

Nebudu jezdit z Trutnova,jsem 20KM od Trutnova.Mostek je ten zapadákov a jezdím autem,to není problém.

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#6 Příspěvek od Venda »

Dobře, jestli Vám nevadí dojíždění tak se domluvíme, můžu Vám ještě teď zavolat?

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#7 Příspěvek od xxxe »

Ok,můžete zavolat i teď cca do 30 min. Než zalehnu.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#8 Příspěvek od xxxe »

Bohužel něco do toho vlezlo a nemohl jsem,tímto se omlouvám a uvolňuji místo jiným.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“