Návrat totality a politických vězňů je opravdu tady...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Návrat totality a politických vězňů je opravdu tady...

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Než začnou Vánoce, tak ještě dvě smutné zprávy, vracející tento stát do dob totality a politických vězňů :

1. http://www.novinky.cz/domaci/288326-les ... -soud.html

Soud rozhodl bez nařízení hlavního líčení trestním příkazem.

-------------------

2. http://www.novinky.cz/krimi/288269-smet ... motce.html


...měli jsme tedy vyházet všechny své věci na chodbu a podrobit se důkladné osobní prohlídce. (...) Odmítl jsem se podřídit tomuhle nesmyslu, především jsem pak odmítal se svléci a špulit holý zadek s odůvodněním, že mezi půlkami prostě nic nemám,“ popsali Smetanova slova na webu jeho příznivci.

Dozorci ho přesvědčovali, ale neustoupil, proto ho srazili na zem, klekli mu na záda, nasadili mu pouta a odvedli ho na samotku. Smetana tvrdí, že zásah byl pro něj velmi bolestivý a dozorci se mu „pochechtávali“. On sám prý nebyl nijak agresivní, jen stál a nereagoval na příkazy.


Pro srovnání doporučuji knihu Vladimír Škutina - (prezidentův vězeň) Na hradě plném bláznů
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

No a co ? Mají se tam krásně a takový Rath tam prej už napsal i nějakou knihu a má se tam prej akorát. Měl ji napsat taky a nemusel si stěžovat na nudu. Kdyby byl na vojně, tak by pochopil jen to, že tím si tam každej prošel prvního půl roku. :lol:

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#3 Příspěvek od monterjirka »

Už paní profesorka na střední škole nám říkala:
"Kdo má moc, má pravdu. Jestli chcete, tak vám dokážu, že mám takovou moc, abych si svoji pravdu prosadila!"

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#4 Příspěvek od dalik »

Smetana není politický vězeň, je to obyčejnej vandal... a když měl možnost z toho vybruslit s minimálními následky, tak se začal příčit, sabotovat veřejné práce, pak se vyhnul nástupu do vězení... ale když měl a mohl třeba podat odvolání proti rozsudku, tak to neudělal. Je to 🤐 a ne politickej vězeň.
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#5 Příspěvek od stasek »

No, asi by se mi taky moc nelíbilo, kdybych měl vysazovat řiť, ale na druhý straně jsou u nás kriminály fešácký a v drtivý většině případů se tam každej dostal svojí vinou.
Naposledy upravil(a) stasek dne 21 pro 2012, 17:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od Milan121 »

ach ty Boží prostoto...

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#7 Příspěvek od jasin »

Zajímavé je že se nikdo nepozastavil nad tím jaký smysl mělo prohlížet věznovi řiť čtyři dny před propuštěním!
Buzerujou Rátha také tak? Asi ne. To by bylo jiné tóčo....
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#8 Příspěvek od dalik »

stasek píše:No, asi by se mi taky moc nelíbilo, kdybych měl vysazovat řiť,...
Kdyby se nechoval jako naprostý ignorant a idiot, nemusel na nikoho vystrkovat řiť. Dobře mu tak.
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#9 Příspěvek od Milan121 »

tak,tak Dalíku , máš naprostou pravdu!..

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

Je to tak, jak píše Dalik i když se to někomu nemusí líbit. Znám soudkyni, provokatéra i celý případ a je to o něčem jiném než se média snaží nacpat lidem. Politického je na tom pouze myšlení lidí, co se snaží tam tu politiku nacpat a nechtějte slyšet názory řidičů mhd na tohoto. :wink:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#11 Příspěvek od bu2520 »

onehdy si v jedné diskuzi stěžoval chlap, jak za totality trpěl , že mu sebrali pas na pět let a on nemohl cestovat . A to jen proto , že byl v cizině o půl roku dýl než měl povoleno. Vtip je v tom, že se zachoval protizákoně a byl za to potrestán. To že jsou mnohé zákony a hlavně ty dnes paskvili a tvoří je jedinci, kteří nemají morální, lidské vlastnosti a selský rozum to je řekl bych totalita a přijde mi že takhle vzniká totalita v jakémkoliv režimu.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#12 Příspěvek od BIPOLAR »

Je to celé o tom, když z hlupáka udělají novináři mediální "hvězdu".
Jen se divím, kolik lidí na to naletí. 8O
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Víte, ty reakce mě nijak nepřekvapily.

Ono nelze naráz s něčím nesouhlasit a přitom nebýt provokatérem. Znám člověka, jehož metody jsou mnohem nevybíravější, dalo by se říct přímo fekální, momentálně sedí za pobodání bezdomovce, co asi loudil víc, než bylo vhodné - bohužel ale přes všechno má v mnoha věcech pravdu, jen to neumí dát najevo jiným způsobem.

Takže se na to zkuste dívat víc komplexně a jak se dříve říkalo - v souvislostech.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#14 Příspěvek od dalik »

Zdenek: Víš, on se někomu podobnému příště třeba může zmelíbit tvůj barák (jako třeba Smetanovi xichty politiků) a vezme ti ho sprejem. Taky ho poplácáš po zádech a řekneš že je to hrdina? je to to samé, někdo si zaplatil (a krvavě-dělal jsem v tom dost let) polep autobusu či tramvaje a nějakej tydýt to zničí-ať tam bylo cokoliv. Promiň, ale tohle je vandalismus, nic jiného. A co se p. Smetany týče - specielně on, když má říct souvislou větu, je to pro něj problém, a vyjádřit nějakou hlubokou myšlenku - ani omylem, on žádné hluboké myšlenky ani nemá. Je to hlupák - vtom smyslu slova. A vandal=to už jsem říkal.
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Crifodo »

Jak je vidět i na téhle diskusi, 🤐 se najdou všude. Spojovat krajského führera ve vyšetřovací vazbě s vojnou a další guláš z toho dělat pomstychtivým odsouzením kverulanta Íčkovou starou, je fakt 🤐.
Zkrátka, 🤐 je v tomhle národě každej druhej a podle toho to tu i vypadá :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“