pROSÍM POMOC!

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Nesquik
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2005, 01:00

pROSÍM POMOC!

#1 Příspěvek od Nesquik »

MÁM POKOJI TELEVIZI TESLA XXX. MYSLIM ŽE NĚCO JAKO COLOR 638. pOTŘEBOVAL BYCH JÍ NĚJAK PROPOJIT S POČÍTAČEM ABYCH SE NA NÍ MOHL DÍVAT TŘEBA NA FILMY. tAKŽE VSTUP TŘEBA NA SCART. pREJ EXISTUJE NĚJAKEJ PLOŠNÁK. PORADÍ NĚKDO?

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

VIDEO

#2 Příspěvek od kybl »

Nejlepší řešení vidím koupit dvd prehrávač za 1500kč a máš po starostech.

Uživatelský avatar
Vena
Příspěvky: 151
Registrován: 02 lis 2004, 01:00

#3 Příspěvek od Vena »

Neco takoveho je v amaru 9/1989 cervene je to tam pro teslu 416, 419, 425 ale musel by si s tim mozna clovek trochu pohrat nebo je taky moznost vyuzit TV modulator z nejakeho stareho videa a pripojit to prez anteni vstup

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#4 Příspěvek od Artaban001 »

Pokud máš grafarnu s TV out, který máš funkční, tak nejlevnější a bezpečnější řešení je viz VENA: TV modulátor získáš zadarmo z nějakýho videa ze sběrnýho dvora, nebo od Hadexu tuším za 250Kč.

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

Grafika

#5 Příspěvek od kybl »

Zakladní problém je v tom,že nevíme co má na té grafice za výstup.Pokud má kompozitní video tak je to v pohodě.Pak bude fungovat to,co navrhujete.Ale co když má na té grafice výstup S-VHS,což si myslím že má...

Uživatelský avatar
trodas
Příspěvky: 31
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Prerov
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od trodas »

Tak tohle jsem kdysi delal do Tesla Oravan II televizky (docela mala), jenz mela scart vstup a pripravene soucastky pro normalni RGB + H & V syncy, jen tusim 5 kondiku a vytahnout to na konektor z jednoho modulu, plus prepinac aby kdyz se prepne, tak to bralo externi signal z daneho vstupu.

Pouzito pro Amigu, 15kHz klasicky PAL :P

Kvalita obrazu - nesrovnatelna s TV modulatorem, jen jsem u Amigy take mel :wink:

Skoro jako prumerny monitor - zvlaste, kdyz jsem tu TV trosku "posteloval" :lol: :twisted:
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“