Ako na otravnu reklamu na nete?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
omegatv
Příspěvky: 401
Registrován: 08 úno 2006, 01:00
Bydliště: Okr.Prešov

Ako na otravnu reklamu na nete?

#1 Příspěvek od omegatv »

Zdravim, stale ma otravuju nejake reklamne ponuky raz v lavo raz v pravo dole nejake hry.Da sa tomu nejakym programom chranit.Dik za nejku radu.
...Laco...

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#2 Příspěvek od serviceman »

Ve Firefoxu (ale i ostatních prohlížečích) free Adblock Plus

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Davidus »

Ahoj,
v Chrome používám Adblock (bez plus) a taky spokojenost, blokuje i reklamy na youtube

kdyby ty reklamy nebyly až tak stupidní a uřvané, tak bych je i přežil ke prospěchu toho kdo video nahrál :roll:

Uživatelský avatar
omegatv
Příspěvky: 401
Registrován: 08 úno 2006, 01:00
Bydliště: Okr.Prešov

#4 Příspěvek od omegatv »

Vdaka hosi nahral som Adblok plus a je pokoj.Tak a je pohoda a nie neustale vypinať reklami ktore sa opet vracaju.
...Laco...

Uživatelský avatar
lopez
Příspěvky: 868
Registrován: 17 pro 2011, 01:00

#5 Příspěvek od lopez »

K tomu ako doplnok je dobré použiť aj Ghostery.
https://www.ghostery.com/

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PotPalo »

Pre tých, ktorý používajú Operu: pravý myšklik mimo reklamu, "Blokovať obsah...", kliknúť na to čo nechcem, klik na "Hotovo". Netreba žiadny doplnok, táto funkcia je súčasťou Opery.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Jirka »

v IE zapnout Filtrování InPrivate a nahrát XML soubor s blokovanými www
*****

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#8 Příspěvek od 555 »

navážu na toto vlákno.nainstaloval jsem si ten ADblockPlus jako doplněk do google chromu,že prý umí přeskočit ty reklamy (zku*ve**y) na FTV prima.,ale stále po deseti minutách je video přerušováno reklamou. :cry: :cry:
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#9 Příspěvek od ok1hga »

555 píše:že prý umí přeskočit ty reklamy (zku*ve**y) na FTV prima
a tohle jsi kde zjistil ?
dej sem odkaz . . .

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#10 Příspěvek od 555 »

ted už to nemůžu najít,ale když jsem před dvěma měsíci hledal na googlu jestli existuje něco co přeskočí reklamy na FTV prima,tak na nějakém fóru tam psal někdo ,že stačí tento doplněk a funguje to.Pod to napsal druhý ,že mu to taky funguje.Ale nefunguje
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#11 Příspěvek od serviceman »

Nedovedu si představit jak něco rozezná v datovém toku filmu reklamu. AdBlock odstaňuje reklamy v html datech.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#12 Příspěvek od BIPOLAR »

555 píše:ted už to nemůžu najít,ale když jsem před dvěma měsíci hledal na googlu jestli existuje něco co přeskočí reklamy na FTV prima,tak na nějakém fóru tam psal někdo ,že stačí tento doplněk a funguje to.Pod to napsal druhý ,že mu to taky funguje.Ale nefunguje
To je taková blbost, jako když někdy počátkem 60tých let, nějaký chytrolín psal v AR, že tranzistor 156NU70 při určitém režimu kmitá na 2 až 3GHz ! :lol:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#13 Příspěvek od 555 »

[já právě internetu nerozumím nějak moc.Principu funkčnosti spíše vůbec,proto jsem uvěřil,když někdo psal ,že tento doplněk pomůže,tak jsem uvěřil.
já předtím ADblock ani neznal vůbec.
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od forbidden »

Reklamní videa budou oddělený od normálních videí, určitě to není jeden soubor, jen se prostě přehrávají za sebou. Je dost dobře možný, že šikovným nastavením ABP, půjdou zakázat. Jen se musí přijít jak a co blokovat. Osobně nekoukám na online videa, tak nevím, ale třeba na YT občas koukám a žádných reklam jsem si nevšiml. Ale já mám ABP nastavenej dost agresivně, blokuju všechno možný.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#15 Příspěvek od 555 »

na youtube koukám často.mě by nevadila reklama (reklamy) před zahájením přehrávání samotného klipu (filmu) jak to ostatně již dříve bývalo i na FTV prima,ale časem do toho všeho ještě přidali to,že při sledování pořadu je člověk každých 10minut rušen reklama (cca třema) :cry:
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“