Nefunkční facebook

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lantros7
Příspěvky: 452
Registrován: 22 lis 2010, 01:00

Nefunkční facebook

#1 Příspěvek od lantros7 »

Dobrý den.
Bez mého přičinění se mi na facebooku nezobrazují lidé na chatu po pravé straně obrazovky.
Hledal sem kdekoliv v nastavení,a nenašel sem nic,čím bych přátele na chatu dostal zpět na pravou část obrazovky.
Oboustranná komunikace chatu je nemožná ani ze seznamu přátel,jelikož vždy se objeví bílá plocha.
Při nastavování mi tam naskočilo tohle :

"Zdá se, že uživatelé na vaší aktuální IP adrese postupovali příliš rychle a tuto funkci zneužívali. Možnost použití této funkce byla u této IP adresy na dva dny zablokována.
Další informace o blokováních naleznete na stránce Centrum nápovědy.
If you think you're seeing this by mistake, please dejte nám vědět."

Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Otevři si flašku a jásej, konečně se ti povidlo získat pro sebe nějakej čas bez dohledu Xichtoknihy...!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kolik starostí si člověk ušetří, když se vyhýbá těmhle sra...ám. Doufám, že jednou vyjde studie, že používání FB zkracuje lidský život.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Zdeňku, tomu bych i věřil. Ale jakmile se toto objeví, paradoxně to způsobí ještě větší zájem mladých o tuto toxickou drogu...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
lantros7
Příspěvky: 452
Registrován: 22 lis 2010, 01:00

#5 Příspěvek od lantros7 »

Facebook používám zejména pro komunikaci s přáteli z klubu,a rodiny,pokud nejsou dostupní na telefonu,a potřebuji sdělení které nepočká.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#6 Příspěvek od tomasjedno »

Jeden by si myslel, že když nejsou dostupní na telefonu, tak buďto nechtějí být rušeni, nebo jim došly baterky, nebo jsou mimo signál. Ve všech těchto případech je doručení neodkladné zprávy tak jako tak odloženo, a ty máš jen pocit, že ne.
Já pro takové případy používám SMSku s potvrzením doručení.

Uživatelský avatar
lantros7
Příspěvky: 452
Registrován: 22 lis 2010, 01:00

#7 Příspěvek od lantros7 »

Teď budu pro některé protivný,když odpovím,že někteří ještě nepochopili,co slovo mobilní u telefonu znamená.
Já ho mám stále u sebe,a jsem stále dostupný,dovolí li to síť.
Proto při dnešní vyspělé technologii nemám pevnou linku,a nepěstuji poštovní holuby.
:D

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#8 Příspěvek od tomasjedno »

lantros7 píše:Teď budu pro některé protivný,když odpovím,že někteří ještě nepochopili,co slovo mobilní u telefonu znamená....
anebo pochopili, že oni jsou pán a mobil je sluha. Ne naopak :lol:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#9 Příspěvek od helios »

lantros7 píše: Proto při dnešní vyspělé technologii nemám pevnou linku,a nepěstuji poštovní holuby.
:D


Ja pri dnešnej vyspelej technológii pevnú linku mať musím, lebo mobilné siete v našej lokalite pravidelne vypadávajú. Proste bývanie na vidieku s malým počtom obyvateľov nie je pre mobilných operátorov dosť lukratívne.
Facebook tu tiež nepestujem, stačí mi, že ma každý večer sledujú zvieratká z okolitého lesa. :wink:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#10 Příspěvek od Hill »

Stále si pěstuji pevnou linku, trochu z nostalgie (studoval jsem to), ale hlavně proto, že telefon s sebou můžu vzít jen tak daleko, kam dosáhne šňůra. A v době pravidelného volání různých nabízečů naleštěných prdů je naopak výhodou, že jsem od něj daleko já, když zvoní.

Ale připomnělo mi to, že budu muset z pevné linky prozvonit svého mobila, ve které kapse jsem ho v pátek nechal. O baterku nemám strach, vydrží pět dní a v pátek jsem nabíjel, jen mi přes víkend, ani včera ani dnes, nijak nechyběl. Jenže je služební, zítra mě čeká poletování, a nějaký ten nezodpovězený hovor tam taky asi zapsaný bude...
EDIT: už jsem ho našel a koukám, že pár závisláků mi volalo. Asi to nebylo důležité, když mě nesehnali jinak.
A profil na žádné sociální síti nemám, v práci jsme dokonce z firemní sítě přístup na všechny mimo jednu profesní zakázali.

Každý si asi osobní svobodu představujeme jinak.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#11 Příspěvek od Honza_dy »

Někdy koukám mojí XY přes rameno když se večer probírá svým AtlasemHub. Občas je mi i špatně, když vidím co jsou někteří lidé schopní sdělit ostatním. Pak že planeta neblbne...

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#12 Příspěvek od tomasjedno »

Hill píše:... mimo jednu profesní zakázali...
Že neuhodnu, který nejmenovaný Linkedin to je? :lol:

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#13 Příspěvek od tomasjedno »

Honza_dy píše:...Pak že planeta neblbne...
Klid, ona blbla vždycky, jenom to teď jde snáze a je to líp vidět.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#14 Příspěvek od MetalGod »

lantros7 píše:Facebook používám zejména pro komunikaci s přáteli z klubu,a rodiny,pokud nejsou dostupní na telefonu,a potřebuji sdělení které nepočká.
Výmluva. Na to stačí libovolný kecátko, Jabber, Skype, cokoliv podobnýho. A jestli existuje ještě ajsíkjů, tak to taky. A bohatě to stačí na neodkladný zprávy typu "Teď jsem nakrmil rybičky".
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
lantros7
Příspěvky: 452
Registrován: 22 lis 2010, 01:00

#15 Příspěvek od lantros7 »

Žádná výmluva,jelikož icq ani skype nepoužívám a ani ti,které potřebuji kontaktovat.
Jsou věci,který ani sms nepobere.
Jinak to dopadá tak,že ten dotyčný se časem později ozve,jenže moje odpověď je,že pokud volám,v daný okamžik,tak to v ten daný okamžik potřebuji.
Pokud je to něco co je ku škodě toho druhého,pak nemá slov,jelikož je jeho chybou že nechápe slovo mobilní.
To je tak,když by potřeboval někdo nutnou pomoc toho druhého,a nedovolá se jí(pak sou to samé kdyby).

Odpovědět

Zpět na „Software“