Flash video

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Puda
Příspěvky: 386
Registrován: 20 kvě 2005, 02:00
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

Flash video

#1 Příspěvek od Puda »

Zdravíčko pánové,
mám problém s přehrávačem flash, konkrétně na youtube a na počítačích compaq evo n610c, n620c, oba mají dedikovanou grafiku ati radeon mobility 7500, na jednom mám omega ovladače na druhém originál, v jednom je 2GB RAM a v druhém 768MB. video na celou obrazovku je trhané, asi jeden rám za sekundu. Před nějakou aktualizací to šlo v pohodě. Ve všech možných linuxech (Ubuntu,Puppy,PClinuxOS) to běhá dobře. Ve win jsem zkoušel i Lightspark a ten hází prozměnu runtime error. Nemáte někdo nějaký nápad jak to zprovoznit, nebo jak tomu šílenýmu flashovači sdělit by běžel ve starší verzi, se kterou nebyl problém? V práci mám dell 620 s integrovanou grafikou a tam to jede.
Absolutně korektní jedinec s extrémními názory.

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

#2 Příspěvek od ccarloss »

V XP mi neisla naistalovat verzia flash playeru 11,riesil som to stazenim starsiej verzie 10.Hladal som nejake odpovedi preco mi to nejde ako aj skype neislo,pomohol upgrade z SP2 na SP3 service pack.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#3 Příspěvek od Honza_dy »

Zkus maxthon browser. Mám starý počítač na kterém tento prohlížec jako jediný obstojně funguje. Původně jsem ani nechtěl flash instalovat, ale přinesl si něco sebou a youtube celkem jde.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PotPalo »

Na starsie PC instalujem flash player verziu 10, je menej narocna na hardware ako verzia 11. Po instalacii samozrejme treba zakazat aktualizacie flash playera. Tiez niekedy pomaha pravy klik na video, Nastaveni, pouzivat hardwerovu akceleraci. Zrusit ju alebo povolit, podla toho co bude lepsie chodit.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“