Nefunkční čtečka karet v Openboxu

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční čtečka karet v Openboxu

#1 Příspěvek od otakarv »

Zdravím. Dávám dokupy jeden openbox pro syna (dočasné řešení), byl vadný zdroj, po jeho opravě čtečka chvilku šla ale pak lehla. Dal jsem jinou a ta jde v pohodě.
Můj dotaz zní, je v té vadné KO integráč? Díky za každou reakci.
Přílohy
IMG_9360 – kopie.JPG
(59.7 KiB) Staženo 68 x
IMG_9358 – kopie.JPG
(56.52 KiB) Staženo 86 x
IMG_9356 – kopie.JPG
(65.1 KiB) Staženo 80 x

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#2 Příspěvek od scorpions-cz »

Těžko povědět, já jsem se s vadným IO ještě nesetkal,většinou byl nějak uvolněnej ten plast a karta dobře nedoléhala na kontakty a jednou jsem měl vadnej ten koncovej spínač.

Uživatelský avatar
loop12
Příspěvky: 135
Registrován: 23 črc 2007, 02:00

#3 Příspěvek od loop12 »

nebolo to len zle nastavením citacky v menu?

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od otakarv »

Pro scorpions-cz, kontakty jsem vyčistil, doléhají dobře, při vsunuté kartě jsem čtečku zkusil stlačit, nepomohlo. Kontakt v konci čtečky co se rozpojí po vsunutí karty funguje dokonale.
Pro loop12, zkusil jsem přenastavit čtečku v menu i když tam byl cryptoworks. V menu nastavení čtečky jsem projel dokola dekodovací systémy co tam jsou a nastavil znovu cryptoworks, vyšel z menu, vypnul sat. přijímač do stb a znovu zapnul (bez tohoto procesu se čtečka nespustila), zakodovany program nakonec líně naskočil. Vytáhl jsem kartu z čtečky, program ještě chvíli běžel (asi 10sek) a pak se seknul, po vsunutí karty se však nic nedělo, až opětovné vypnutí a zapnutí přijímače ze stb začal program běžet.
U té druhé čtečky když vytáhnu kartu, okamžitě obraz zamrzne, po opětovném zasunutí naskočí a jede jako by nic, nemusím vypínat a zapínat přijímač.

Zkusil jsem ještě jednu čtečku napojit a ta se chová také bezproblémově, obraz naskočí ihned po vsunutí karty a zamrzne po vytažení karty ze čtečky.

Uživatelský avatar
loop12
Příspěvky: 135
Registrován: 23 črc 2007, 02:00

#5 Příspěvek od loop12 »

mozno by pomohlo prejst spoje , ci nie je niekde nieco , potomkabliky, premearat na tych konektoroch ci nie je niekde nalomeny, alebo je na citacke kontakt ktory sluzi na identifikaciu vlozenia karty ci ten nie je zaoxidovany

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “