Klávesnice DSC 5501z32-433 - nereaguje

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasedl
Příspěvky: 74
Registrován: 23 zář 2012, 02:00
Bydliště: Liberec

Klávesnice DSC 5501z32-433 - nereaguje

#1 Příspěvek od vasedl »

Ahoj, dostala se ke mě ústředna DSC 5020 a dvě klávesnice - obyčejná 5500 a pak druhá, která podporuje bezdrátové prvky (5501z32-433).

První klávesnice bez problémů funguje, ale když připojím tu druhou (5501), tak sice funguje (zobrazí i čas) a i ústředna jí detekuje, ale klávesnice na nic nereaguje (nesvítí ani podsvícen kláves).

Když ale za chodu tu klávesnici odpojím (datové kabely zelený a žlutý), tak se ta klávesnice rozpípá a začnou i reagovat klávesnice. A ústředna zahlásí poruchu - ztráta modulu...

Nevíte, jak to rozchodit? Stačí mi alespoň ta bezdrátová část na té klávesnici.

Další zvláštnost je, že v manuálech, které jsem vygooglil má ta klávesnice 5 svorek (R, B, Y, G, Z), ale ta moje má 6 svorek (R, B ,Y ,G , P1, Z/P2) - co to znamená? Vím, že to asi bude zapojení dalších zon, ale jestli to náhodou nemůže souviset s tím problémem (svorky P1 a Z/P2 jsem nezapojil)

Díky moc za pomoc.

Uživatelský avatar
vasedl
Příspěvky: 74
Registrován: 23 zář 2012, 02:00
Bydliště: Liberec

#2 Příspěvek od vasedl »

Tak už se mi částečně povedlo rozběhat tu klávesnici - byla v globálním režimu.

Teď sice už reaguje, ale stále se nemůžu dostat do nastavení - když dám *8 a kod, tak ok, ale pak jakmile začnu psát číslo sekce, tak na druhém čísle mě to vypípá...

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“