Pay Pal

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

Pay Pal

#1 Příspěvek od bastliar »

Obchodník mi za spoločné položky refundoval poštovné.
Zaujimalo by ma, či a ako sa dajú peniažky z pay pal účtu previesť na kreditku.
Ďakujem.

Uživatelský avatar
proel64
Příspěvky: 464
Registrován: 28 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od proel64 »

Samozrejme,ze sa daju,cez funkciu Withdraw,bud na ucet v banke,trva to asi 2 dni,alebo na kreditku okamzite ale s poplatkom 2€

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#3 Příspěvek od bastliar »

Zmenil som posielanie vo forme dolárov, zadal IBAN teda číslo učtu, sumu v dolároch čo mi prišla, skúšal aj menej a vypíše mi toto : Funds withdrawn must not exceed your available balance.

Uživatelský avatar
proel64
Příspěvky: 464
Registrován: 28 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od proel64 »

Znamena to nieco ako keby si prekrocil svoj disponibilny zostatok,neviem o aku sumu sa ti jedna,ale pozri si v zalozke My Account,hned pod menom mas Account Limits,a tam najdes nastavenie
"Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit " -teda denny limit pre pohyb debet alebo kredit,tato nastavena suma musi byt vyzsia,nez suma ktoru prevadzas

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#5 Příspěvek od bastliar »

Nebude problém aj v tom, že mám základnú neupgradovanú verziu ?
Account Limits tam nemám, len ponuku na upgrade :?

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#6 Příspěvek od bastliar »

Tento krát mi prišiel Refund od iného predajcu a z úplne iných dôvodov :?

Note from merchant
Our team apologizes for being unable to fulfill your order due to the difficulties of working encountered with PayPal.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#7 Příspěvek od sr71 »

Mì vrátil prodejce na PayPal 10usd, pøijatá platba 10usd tam byla vidìt, ale celkový stav úètu to ukazovalo 0usd. Nabízelo se mi volba pøijmout/odmítnout platbu, tak jsem dal pøijmout, ale stav úètu po pøijmutí mám 9,21usd. To si strhávají nìjaký poplatek nebo proè to tak je?

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#8 Příspěvek od PeteBurns »

Ti smejdi americki pøjebani beru poplatky za vsetko, by ma zaujimalo, kam vsetky tie prachy idu...ebay vlastni paypal, tvaria sa, aki su prepojeni a ake je vsetko dokonale, no strhne ti jeden aj druhy, nenazranci prasivi...najhorsie na tom je, ze niekedy sa nieco inde zohnat neda, iba tam, nema potom clovek na vyber, musi to kupit tam a podporovat ich...🤐 mali iba stastie, ako sa casom vyvinul internet aj kupovanie ludi online, ani netusili, aka ryza z toho neskor bude...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Mne ked predajca vracal peniaze, tak mi vratili celu sumu naspat na kartu.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od forbidden »

Taky mi přišla zpět celá částka na účet.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#11 Příspěvek od sr71 »

pokud jsem platil pøímo paypalem - že si to èástku strhlo z úètu, tak mi taky pøišla èástka zpìt na úèet, ale v tomto pøípadì jsem platil kartou na webu (zcela mimo paypal) a prodejce mì to v tomto pøípadì chtìl vrátit na paypal

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Tak potom to je jasne - z pohladu PayPalu je to obycajne poslanie penazi, ktore je spoplatnene. Ako v banke.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“