Video JVC-HR-J201EM neprepína LP SP

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

Video JVC-HR-J201EM neprepína LP SP

#1 Příspěvek od oravan »

Dobrý deň nemá niekto skúsenosti prečo mi nechce prepnúť režim SPna LP schému neviem násjť a tak len v tom tápem Ďakujem za káždu radu

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

A je u toho modelu LP režim?

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#3 Příspěvek od oravan »

prosil by som bez navážania,

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#4 Příspěvek od masar »

A není to tak, že přepínat rychlost lze jen v režimu Record a při playbacku se režim detekuje automaticky? :wink:

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#5 Příspěvek od oravan »

ved vrarím že sa neprepne keď pri prehrávaní kazety

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#6 Příspěvek od keemo »

Oravan nebud vztahovacny. Preslo mi rukami tri (_!_) modelov v ktorých LP nebolo aj napriek tomu ze to tak vyzeralo alebo ho mali ale nevedeli si s nim rady.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#7 Příspěvek od masar »

Z tvého dotazu není zřejmé, jest-li např. stlačuješ příslušné tlačítko na D.O., jest-li je nahrávka pořízená na stejném VCR a jest-li přepínání rychlosti funguje v režimu záznam. :wink:

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#8 Příspěvek od oravan »

tak znovu vložím kazetu natočenu v inom vcr tak funguje bezchybne nahrávka je aj v jednom ako aj v druhom režime , mám sterši model tohto videa kde to funguje toto video mi majitel dal do daru ko nevyužity prístroj , možno ano 100hodín nemá nahraté ale problem je v tom že neprepene pri prehrávani z jedeho režimi na druhy pytam sa prečo neni ani dokumentácia nič knemu určite bude nejaky problám zo sledovaním stopy len ked neni schema tak netuším ani aky by to mohol byt IO poprípade nejake kondiky v okolí zrada si myslím že bude niečo z impulzmi preto sa pýtam či niekto nemá skusenosti z tým ďakujem

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#9 Příspěvek od masar »

oravan píše:tak znovu vložím kazetu natočenu v inom vcr tak funguje bezchybne nahrávka je aj v jednom ako aj v druhom režime , mám sterši model tohto videa kde to funguje toto...
Z tohoto "souvětí" mám dojem, že ti to funguje všude. :!:
Pokud jsi to ještě neudělal, tak zkus pořídit na HR-J201EM nahrávku za použití obou režimů (LP a SP) a pak přehrávat. Jest-li nešla funkce LP v režimu Record, nemůže jít ani v režimu Play. Nahrávka z jiného VCR nemusí mít LP režim kompatibilní. :wink:
Hlavně zkus trochu učesat svůj písemný projev, aby se v něm dalo vyznat.
Tohle není SMS.

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#10 Příspěvek od oravan »

proste je vadné video a z nejakéj príčiny neprepne režim LP alebo SP pri prehrávaní, u všetkých modeloch čo mám to tak funguje len pri tomto nie, slušne som sa spýtal o radu či nevie niekto z akého dvôvodu to nefunguje len prázdne reči tak Vám ďakujem. Prosím vlákno zmazať .

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#11 Příspěvek od mi-ro »

Prázdné řeči? to je arogance. Poradit a HNED!! Ale příště se klidně zase zeptej.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#12 Příspěvek od KUBO »

„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#13 Příspěvek od oravan »

KUBO super aspoň niečo dúfam že to pomôže ďakujem

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od durkovic »

neviem prečo ale mám veľmi silný pocit že tento model JVC ešte proste nemá LP režim ani prehrávania ani nahrávania....

ale ako už bolo radené a mal to zrejme majiteľ videa vyskúšať ako prvé (ešte pred hľadaním schém a manuálov) je to že ak má video na DO možnosť prepnúť rýchlosť posuvu pásku na LP tak prepnúť vykonať záznam a potom pri opätovnom prehrávaní overiť či prepínanie medzi SP a LP funguje alebo nie... až potom vyhľadávať el. zapojenia obvodov tohoto stroja.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “