Mate nekdo O2 TV?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferro0
Příspěvky: 619
Registrován: 31 kvě 2011, 02:00
Bydliště: Jablonecko

Mate nekdo O2 TV?

#1 Příspěvek od ferro0 »

Zdravim,
v rodine si chceme poridit O2 TV s balickem dokumenty za 151,- mesicne. Jen nevim jak je to s obrazovou kvalitou jak v SD tak v HD sporovnanim prijmu pres satelit. Dekuji.

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#2 Příspěvek od bastlir40 »

Také záleží na rychlosti připojení. Pokud máš velkou rychlost, tak je to dobré ale při rychlosti 10Mb a nižší když někdo pustí počítač, tak máš dokoukáno. Je to moc závislé na rychlosti připojení. Já to měl s rychlostí 6Mb a byla to hrůza a to nebyl počítač v provozu. Už bych do toho znova nešel.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
ferro0
Příspěvky: 619
Registrován: 31 kvě 2011, 02:00
Bydliště: Jablonecko

#3 Příspěvek od ferro0 »

Mam VDSL Aktiv+ 40 Mb/s. Synch. rychlost cca 37 Mb/s. Takze by nemel byt problem.

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#4 Příspěvek od bastlir40 »

Tak to určitě problémy mít nebudeš. :D O takové rychlosti si já mohu nechat jenom zdát. Když jsem to vrátil, tak mi do 14ti dnů vzali i rychlost a jsem rád že mám 2Mb a to pouze ADSL2+. Prý to už tak rychle ke mě nejde pustit. No ale u O2 si člověk zvykne na různá překvapení. :D :D
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Nakadah »

Rodice maji 16mbit VDSL s O2 TV. Samotna TV si rezervuje cast pasma, je to primo nastaveno v set top boxu. Kdysi sem od nich mel 8mbit ADSL a realne s TV jel na 4mbit - zbytek slo pro TV. Kvalita ani ted neni nic moc, hlavne rychle zabery, voda, listi, trava - kosticky jako Minecraft. Posledni dobou se to casto seka, tak na vterinu. Obraz se rozpadne a sekne se i zvuk. Maji to hodne vytizene. Set top boxu aktualizovali SW na nejakou novou verzi - hnus a jeste k tomu neuveritelne pomaly. Rychlost prepinani programu strasne pomala.

UPC jsou sice svine, ale aspon ten jejich kram slape a kabel TV jede jak ma. Nak

Uživatelský avatar
rob_brno
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2012, 02:00

#6 Příspěvek od rob_brno »

Rychlost a kvalita obecně závisí na vzdálenosti(délky kabelu) od tel. ústředny.

Ovšem sám za sebe nemám rád jakékoliv měsíční paušály a platby, ono se to za pár let potichu vyšplhá do desetitisíců. To je pár stovek za televizi, pak za mobil, za internet,...... a pak se všíchni diví, že nevýjdou s výplatou.
Šel bych bud do satelitu(i nekodovaných programů bývá dost) nebo obyčejného pozemního vysílání pokud je možnost.

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#7 Příspěvek od Charos »

SAT je nejlepší, ovšem investice do přijímače + karty + POPLATKY min. 33Kč/měsíc.....
DVBT s dobrou anténou funguje obdobně, i když kvalita (obrazu) jde dost dolů

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“