Problémy se skype

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Problémy se skype

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . Tak jsem , já vůl , udělal dobrý skutek a pustil jsem synátora na snad 10 minut na své domácí PC . No a jsem bez něj . Něco tam vyvedl se skype . To jsem po jeho odchodu doma nezaregistroval . Druhý den v práci jsem se potřeboval spojit pomocí skype s kolegou , ale napsalo mi to toto foto1 . to jsem ještě nic nevětřil , zadal jsem heslo a znovu . Tak jsem dal obnovit heslo . A bylo obnoveno přes foto2 . Dostal jsem se na zobrazení asi účtu , nwm jak to nazvat foto3 . Z tohoto účtu nwm jak přejít na foto1 . tak jsem si myslel , že je chyba na síti firemní . Došel jsem dom a tam už nešel skype také , tak se mi rozsvítilo . ten mameluk musel něco vyvést a nějak mi snad zablokovat vchod do skypesítě . a to , že mám stejnou mejlovky na obou strojích asi propojilo i pro síť železa a tak jsem out .... Co s tím ? Z něj stejně pravdu nedostanu . Radu zastřelit nepotřebuju , včera bych ji snad aplikoval . Děkuji . PS Dnes jsem ještě hesla obnovoval a to se zdá být dle foto3 v pořádku i na mejlovku mi přišlo potvrzení hesla .
Přílohy
skype 2.JPG
(59.35 KiB) Staženo 40 x
skype 1.JPG
(39.73 KiB) Staženo 45 x
skype 3.JPG
(70.68 KiB) Staženo 35 x

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

A nemáš starou verzi Skype? Minimální podporovaná je myslím 6.14.

Mimochodem, za mamkou taky chodí sestřenice občas na PC, vytvořil jsem speciální omezenej účet jen pro tyto případy, aby nic nemohla změnit. NIKDY bych nepustil děcko na svůj účet.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

A to myslíš , že z minuty na minutu bez zásahu z ničeho nic přestalo fungovat ? Tomu děcku bude 15 . A já už to také neudělám .

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#4 Příspěvek od PeteBurns »

Potrebujes aktualizovat skype, nedavno vysla nova verzia a na starej sa neprihlasis, mozno s tym on nema chudak nic spolocne :) za vsetko mozu hnusni zapadni programatori, do gulagov s nimi :D

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Mám tu asi 150 PC se Skype a od okamžiku ohlášení ukončení podpory starých verzí se to dělo kupodivu postupně. Na některých se ještě přihlásit šlo, na jiných už ne, takže jedna z možností je, že došlo i na tebe. Nevím to jistě, ale podle obrázku se mi zdá, že můžeš mít starší verzi.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

No asi jo . Nejspíš to způsobilo , že se přihlásil na svůj účet a to to spustilo ... našel jsem pro další nešťastníky toto :
RE: Skype 6.18.0.106
Nová verze skype pod XP sp3 normálně funguje, ten problém který popisuješ je u tebe v PC. Nevím co myslíš tím bílým oknem při startu. Odinstaluj starou verzi, vyčisti registry a nainstaluj tu novou. Nezapomeň si zapnout vyjímku pro skype ve firewallu.Může to být čímkoliv, tvůj problém z popisu těžko určit. Tady je nejnovější verze: http://www.skype.com/cs/download-skype/ ... wnloading/ A jen tak mimochodem, podařilo se mi rozchodit i nějaký starší verze. Po nainstalování nové verze si vypneš v nastavení aktualizace. Pak ji přeinstaluješ nějakou starší verzí a přihlásíš se na svůj účet a v Nastavení zas vypneš aktualizace.(Nová verze jde někdy starší přeinstalovat, jindy to napíše že již používáš novější verzi a nepoustí tě to dál, tak když to nepůjde přeinstalovat přes tu novou, tak tuvou odinstaluj a až pak instaluj starší) A stará verze naskočí a funguje...Ale pozor, funguje dlouhodobě jen v případě že se připojuješ na jeden a ten samej účet, pokud máš víc učtů a odhlásíš se, tak už to zas nepůjde a napíše to hlášení že máš starou verzi abysis nainstaloval novou a už to pak zas nepůjde. Prostě se nesmíš přepnout na jiný účet.(Ne všechny verze starší jdou nahodit, ale pár co jsem zkusil jo). Ta nová verze zas tak hrozná není a nepozoruju ani velkou náročnost na HW, ta protivná reklama co může zatěžovat slabší pc, hlavně při načítání, se dá určitým způsobem zdeaktivovat a pak je to ok.
Počítám , že to vyhodilo i jeho , jenomže mi to takticky zamlčel , tak ho zjebu za to . Nemusel jsem se s tím nervovat .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Použil jsem stahování z odkazu a už to jede . Inu dle tohoto se to dělo tak , že po přehlášení účtu to spadlo . No a jelikož jedu na přihlašovací automat , tak mi to jelo dosud . No a mladej se přehlásil na svůj účet a bylo vymalováno . A přestože se přihlásil doma , tak mi to spadlo v práci .

Uživatelský avatar
Jeejda_teda_puvodne
Příspěvky: 142
Registrován: 08 dub 2012, 02:00

#8 Příspěvek od Jeejda_teda_puvodne »

Naposledy upravil(a) Jeejda_teda_puvodne dne 25 říj 2016, 13:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od CZJKP1 »

ttt. Vy postarší na náš taky všechno svedete :) , zformátovat Vám zato HardDisk je málo :lol: ...

A mimochodem, včera přišel docela velký update skypu, na verzi 6.20.64.104 ! Dokonce obsahuje i vizuální změny, ale zvykl jsem si téměř ihned! Kdybys měl nastaveno aby jsi tyto updaty dostával automaticky po spuštění, pravděpodobně by tě zmíněný problém nepotkal!

A nevím, v 15 letech by možná čokoládu neocenil :lol: ... Nezačíná se dnes už z kouřením na základní škole? :o

Uživatelský avatar
Jeejda_teda_puvodne
Příspěvky: 142
Registrován: 08 dub 2012, 02:00

#10 Příspěvek od Jeejda_teda_puvodne »

Naposledy upravil(a) Jeejda_teda_puvodne dne 25 říj 2016, 13:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od CZJKP1 »

ale na tebe to není, ale i kdyby, snad jsem toho tolik špatného zas nenapsal, ne? :)

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#12 Příspěvek od jasin »

Gatesovi váznul prodej mizerných W8. Tak koupil Skype a hned ho začal používat k vydírání uživatelů. Úmyslně a jinak bezdůvodně zablokoval starší verze Skypu které v pohodě jely na XPéčkách. Nové verze upravil tak aby se na XP a jiných SW nedaly používat. Tak vydírá uživatele aby si museli koupit jeho nové (stále horší a horší) WIDLE.
Nějaké zákony o monopolech jsou mu k smíchu. Má dost prachů aby si mohl koupit ještě jednu zeměkouli a ne jen pár soudců.
Budeme muset přejít na jiný program (než si ho ten všivák zase koupí).
Naposledy upravil(a) jasin dne 19 zář 2014, 09:20, celkem upraveno 1 x.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#13 Příspěvek od PeteBurns »

Jeejda, neboj, to nebolo na teba, ale na BOBOBO-ba, ktory mladeho zjebe aj za to, za co vobec chudak nemoze :D Inu, taky typicky spravny vychodny pristup, kto chce psa bit, palicu si najde :D Keby to islo, urcite ho aj do gulagu posle, vsak, BOBOBO? ;) :D

Odpovědět

Zpět na „Poradna“