LCE CK-5080 XT

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PeteD
Příspěvky: 3
Registrován: 26 bře 2005, 01:00

LCE CK-5080 XT

#1 Příspěvek od PeteD »

Ahojte,
mohl by mi někdo prosím poradit?

Mám televizi LCE CK-5080 XT, u ní začal už i po zapnutí na obrazovku naskakovat jen zelený obraz. Občas přeskakuje a až po delším odstání nebo po odstání a "pár ránách" do TV obraz naběhne.

Také bych se chtěl zeptat, zda nevíte kde se dá sehnat dálkový ovladač na tuto TV (nebo s jakými televizory mají stejné vysílací kódy)

P.S.:Nevíte někdo o univerzálním ovladači který by zvládal tuto TV a Teslu Color 439

Diky za pomoc :(

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Jak to popisuješ, tak bych hledal stuďály někde okolo RGB (na desce obrazovky) a DO, je spousta firem, který ti najdou a pošlou plnokrevnou náhradu, (AME, NEDIS a další) a univerzály si musíš naprogramovat ale nečekej, že dokážou úplně všechy funkce a všechny typy TV. A neztrať kódovací tabulku protože po výměně baterií ho budeš muse znovu kódovat!

viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

#3 Příspěvek od viliam »

Podobný prípad som mal aj ja, robil to skrat v obrazovke (zrejme nejaká nečistota).

Uživatelský avatar
Petr11
Příspěvky: 9
Registrován: 04 bře 2005, 01:00

#4 Příspěvek od Petr11 »

Koukni na hrdlo obrazovky. Pokud to práská tam, tak je to obrazovkou. Renovace dělaj v Retonu.

Uživatelský avatar
Petr11
Příspěvky: 9
Registrován: 04 bře 2005, 01:00

#5 Příspěvek od Petr11 »

Omlouvám se, špatně jsem pochopil tvoji úvodní zprávu. Přikláním se k názoru mi-ra. Koukni na studenaky okolo RGB.

Uživatelský avatar
PeteD
Příspěvky: 3
Registrován: 26 bře 2005, 01:00

#6 Příspěvek od PeteD »

Diky moc za rady :) ,

zkusil jsem to a naskoci to uz vetsinou na poprve, ale asi tam bude jeste neco jineho. Protoze to jeste obcas nabehne do zelene, ale je to lepsi.

Diky moc

Kdybyste mel jeste nejaky napad budu za nej vděčen.

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#7 Příspěvek od kimi »

Přehoď mezi zelenou a modrou koncové tranzistory ať víš kde je vada,ale já si myslím že to bude dělat obrazovka :(

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

Nechci te desit, ale u techto TV se sralo snad uplne vsechno, kdysi jsem je spravoval ale bylo to jen pro peklo. Jak zminovaly jini vyse - obrazovka je to tak na 70 procent.

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#9 Příspěvek od pit »

já bych se byt tebou taky mrkl na studenáky okolo RGB

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“