DVD Amboss 882 občas nepřečte

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

DVD Amboss 882 občas nepřečte

#1 Příspěvek od konosuke »

celý disk a někam ve 2/3 hrací doby začne vynechávat, sekat se. Hraji jen z CD a CD-R, je to nepravidelné...zachránil jsem parchanta z kontejneru a rozebrat škoda poáč umí číst CD-RW, DVD-R/RW, MP3, jpg a Kodak picture co zas starý Technics neumí. Laser čistý, usuzuji na tuhou nepoddajnou kšíru co vede k pohyblivé čtečce, suché elyty, co říkáte ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Elyty, elyty, elyty, co je to za novu módu? Všichni mění elyty a diví se, že vono to tím není! To by ti to asi nečetlo ty první 2/3 céda, ne? Buď je nalomenej flex kabel a nebo ti někde zadrhává vozejk s laserem. Ale pro jistotu vyměň elyty.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#3 Příspěvek od Peterseal »

Tak tak, toto elity nebudu. Bude asi zlomeny flex alebo poskodene kolajnicky po ktorych jazdi optika. Prekontroluj felx , vycisti a namaz kolajnicky.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#4 Příspěvek od konosuke »

Vyčistit a promazat jemným volejíčkem vodící kolejničky čtecího laseru...ano to je možná cesta k úspěchu. Děkuji, vyzkouším.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

Moje zkušenosti ale bohužel říkají, že to spíše bude ten flex. Pohyb vozejku můžeš okamžitě prověřit, nejlépe vyjmutím pohonného kola. Vozík musí jít lehce po celé dráze. Při zpětný montáži kola pozor na dvojitý hřeben zajišťující nulovoý mrtvý chod!!
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “