Packard Bell pav80 10.1" Divne chovani klavesnice a ovl

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Packard Bell pav80 10.1" Divne chovani klavesnice a ovl

#1 Příspěvek od robo »

Preji pekny den a chtel bych se zeptat na problem klavesnice. Tlacitko kde je krome pismene i cislice, ne tl. ěšč atd, se pise cislice. Pokud chci pismeno musim pouzit FN. Nektera tl. bez cislic, nefunguji vubec. Byl nainstalovan Avast, ten jsem nasledne odinstaloval. Po restartu se odezva o neco zlepsila, startuje to ale dlouho. V msconfig jsem pozvypinal po spusteni zbytecnosti. Chtel jsem projet stroj online Eset, nasel 4 trojany ale tesne u konce se ukazala hlaska ze bude do minuty notas vypnuty. A tak se taky stalo. To me teda na*ralo. Mohl by za tyto potize s klavesnici nejaky vir? Zkusim znovu ten skener, douvam ze ze budu mit stesti a skener dojede do konce a taky uspesne odstrani skodnou. A uvidim
OS win 7 starter.
Naposledy upravil(a) robo dne 28 led 2015, 16:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dreamer
Příspěvky: 380
Registrován: 22 říj 2014, 02:00

#2 Příspěvek od dreamer »

To vypadá na přepnutí do funkce numerické klávesnice. Hledej tlačítko na kterém je modře NUM a stiskni jej společně s modrým tlačítkem FN

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

Odvirovani se moc nezdarilo, opet restart plus problemy s najetim na pochu i do nouzaku jsem se rozhodl pro cistou instalaci. Ted nefunguji spodni rada tlacitka C B, asi ma klavka dost. Krome wifi je to snad ok. Wifi je tam Broadcom BCM94313HMG2L. Ver: A. Pred formatem jsem na WiFi fungoval, tak je snad ok. V systemu je videt Sitovy adapter. Zkousel jsem ovladace Wireless LAN_Broadcom_5.30.18.0_W7x86W7x64_A, Wireless LAN_Broadcom_5.10.79.14_XPx86XPx64_A. a nic Pokud dam vyhledat ovladace manualne a navedu je na slozku s ovladacema tak vidim ovladac Broadcom a, b, g, n a vicepasmovy sitovy adapter. Zkousel jsem n a vicepasmovy. chyba Kod 10
Odsud jsem tahal jeden z ovladacu pro wifi
http://www.3support.com/packard-bell-do ... windows-7/
Dekuji za pomoc.

Edit: Tak nakonec http://www.findlaptopdriver.com/broadco ... n7-driver/
Dal jsem instalaci a ta nepomohla, takze manualne zadat cestu ke slozce stahnuteho souboru,
pote vybrat hned ten prvni kde je na konci draft-n. Dalsi zkoumat nebudu.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“