Repas noťas, názory

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Repas noťas, názory

#1 Příspěvek od Celeron »

Naskytla se mi možnost koupit z kamenýho krámu HP EliteBook 8460p s dvouletou zárukou za 7300,- bez DPH. W7/64 PRO, HDD320, DVD, veškerý příslušenství. Sice pouze 4GB RAM ale další 4GB se dá za 1200 dokoupit. Bohužel je to ta osekaná varianta s sdílenou videoram a jak je to s konektorama u tyhle varianty taky nevím.
Má smysl do něčeho podobnýho jít? Starej NTB mě už pomalu opouští, baterka a začínaj praskat panty. Novej, drahej kupovat nechci a nějakej levnej co prasknou panty těsně po záruce taky ne.
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Ak to ma Intel VGA, tak je to spolahlivejsie ako nVidie alebo AMD. Predpokladam, ze hry na tom hrat nebudes.

Ake to ma konektory, to si zisti na webe alebo sa na to pozri v obchode.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Bubáky honit nebudu, z toho jsem už vyrostl. :)
Radeona to opravdu nemá, je v tom Intel HD 3000. Na webu jsem našel popis toho neořezanýho, měl by mít eSATA, dok, Expres card a čtečku karet.
Zkusím dodavatele ať zjistí co chybí na tom ořezaným.
Má to být noťas od voleb, pár desítek hodin v provozu. Akorát je to už nějakej čas, skoro 2 roky, nevím, co baterka.
Netušíš, jestli to má 2 pozice na HDD? Moc se mi nechce likvidovat DVD mechaniku.
Jakej máš názor, má to smysl poměr kvalita, výkon, cena ?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#4 Příspěvek od Ondra2 »

Používal jsem 3roky v práci s dokinou, nikdy žádný problém, výkon dostačující, vždy ho brzdila jenom síť. Porvoz CAD, el. simulátory (tady dostával zabrat procesor). Na oddělení jich bylo +-100, nevím o vadném kusu. jediné, co se "kazilo" byla ta LED osvětlující klávesnici, resp. její mechanická západka. Několik lidí svítilo non-stop, protože nedržela zasunutá.
Dovnitř jsem nikdy nehrabal, takže jak to tam vypadá nevím.
Co mě na něm překvapilo, bylo velmi dobré mech. provedení oproti home-use HPčkám. Dá se nosit i za displej a vše OK :D Je taky, na to co v něm je, tichý. Pokud procesor neběžel na 100% tak jsem o větráku nevěděl.
naopak velmi špatně se s ním strefuje do dokiny (drobnost).

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od Celeron »

Mluvíš o verzi s Radeonem a nebo Intel HD? Jak baterky, zkoušels někdy co vydrží?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#6 Příspěvek od Ondra2 »

Mělo to intel. Baterka byla taky velice slušná, vydrželo to celý den s občasným zavřením/otevřením při přenášení. Ale většinou se někde sedělo na meetingu(briefingu, brainstormingu), takže se na tom nepracovalo, max word nebo powerpoint.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“