Mám problém s tímto mixem Mackie CFX 12 MK II

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Klob1
Příspěvky: 303
Registrován: 18 bře 2014, 01:00

Mám problém s tímto mixem Mackie CFX 12 MK II

#1 Příspěvek od Klob1 »

Vše hraje s efektem a nejde mi vypnout, cokoliv připojím na vstupech MIC, LINE In, Insert, tak hraje pouze s efektem, dá se někde vypnout na tomto mixu, aby třeba zpěv byl bez efektu, čistý? Jinak akorát to vypnu, že nejde žádný zvuk z mixu jedním spínačem. A potom, k čemu slouží vstup Insert?Je to také Jack.
Děkuji za pomoc a informace.

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#2 Příspěvek od mihal »

Podľa blokovej schémy na konci dokumentácie ide signál zo vstupov na master len cez skupiny 1-4, teda ak chceš prvý kanál dostať na master tak si ho zapni do skupiny napr 1 a 2, vytiahni šavle sub1 a sub2 a potom master. Zlatý Mackie..

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#3 Příspěvek od pavel16 »

Tak tohle vidím na pultu prvně.Jinak jack isert se používá pro vřazení zařízení pro úpravu zvuku-hall,kompresor,gate,eq...zasunutím stereo jacku se rozpojí signálová cesta a pak máš na tiplu vstup a na kroužku výstup do pultu.Ještě můžeš stereo jack propojit hned na tom jacku a vytáhnout si signál třeba pro nahrávání do stop.

Uživatelský avatar
Klob1
Příspěvky: 303
Registrován: 18 bře 2014, 01:00

#4 Příspěvek od Klob1 »

Pavle16,
děkuji za odpověď a užitečnou radu, informaci. Pavel
Naposledy upravil(a) Klob1 dne 02 črc 2015, 09:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Klob1
Příspěvky: 303
Registrován: 18 bře 2014, 01:00

#5 Příspěvek od Klob1 »

Mihale, děkuji za odpověď a užitečnou radu.
Zkusil jsem to, vytáhl jsem kabel ze SUB 3 a 4 do zesilovače a šlo to, jen to jde slaběji, nežli z Main OUT, ale hlavně, že to jde bez těch efektru. Děkuji pomohlo mi to. Pavel.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“