Blokování dveří Whirlpool AWO/C 7128

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Wikiisek
Příspěvky: 37
Registrován: 15 lis 2009, 01:00

Blokování dveří Whirlpool AWO/C 7128

#1 Příspěvek od Wikiisek »

Ahoj. Po delší době potřebuji opět poradit. Koupili jsme starší pračku z bazaru bílé techniky. Vypadala dobře a nepoužívaně. Po pár dnech jsme ji zapojili a nedoprala ani jedno prádlo. Házela nám chyby F23 a jednou pak F12. Týpek z bazaru říkal že to bude asi poškozený kablík u zámku / blokování dveří a že pokud nepomůže dveře otevřít a přibouchnout, mám mu to dovézt ale my se stěhovali a bydlíme teď pěkných pár km od bazaru. Bylo mi divné, že říká zámek dveří když jsem na netu dohledal, že tyto chyby souvisí s něčím jiným. Tak jsem do pračky kouknu, zkontroloval kabeláž a koukám blokování se tam vůbec nehodí - nepasuje tam ani pořádně konektor kablíku. Asi to dávali do kupy "na koleni" co prostě měli. Co jsem zjistil tak Whirlpoolky mají ta blokování s nějakým tepelným relé - s čímž by měli tedy souviset ty chyby - alespoň F23. Kablík jsem proměřil zda jsou všechny kontakty na konektorech průchozí a zjistil jsem, že dva ze 3 drátů jsou prohozené ale to by mělo být z výroby ne? Jde mi o to, abych nesehnal origo zámek a nezjistil, že to jestě v bazáru nějak bastlili. Díky za pomoc. Omlouvám se za ten sloh :-)

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“