Co vy na W10 a jeho aktivity ?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Co vy na W10 a jeho aktivity ?

#1 Příspěvek od BOBOBO »


Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#2 Příspěvek od Sandal »

To je v pořádku.Dělají to přece pro naše dobro a zkvalitňování služeb,tak nač se nad tím pozastavovat. :lol:
PS:Kdybych je označil za šmíráky tak budu hnedle označen paranoikem.Je to přesně tam kde to chtěj mít.Co dělaj oni tak je svatý a kdo se jim postaví bude zesměšněn.Bude zesměšněn neinformovanými lidmi.Neinformovanost a obelhávání lidí je taky jejich práce.Maj z toho prachy.O nic víc na tomhle světě v dnešní době nejde.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od CZJKP1 »

Začínám toužit po Linuxu...

Aby to bylo dobrý jako Windows XP/Windows 7 se zřejmě nedočkáme...

Na jiným komplu rozjedu linux, a budu se učit, až skončí podpora pro Windows 10 ta ho nainstaluju na tento hlavní, pokud v té době nebudu mít něco jiného... :lol:

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#4 Příspěvek od Wolfik »

podobná "lehčí telemetrie" byla i v první service packách pro XPčka. Jinak aeronet je známý proruský web (čiže opět něco pro BOBOBA a spol)...

Co se týče lidí uvažující o Linuxu...pokud nemáte podporu v hardwaru (a to nemluvím o drobnostech jako je nefungující PWM regulace ventiátorů po ACPI při přehřívání a dalších pikačovinkách) nebo potřebujete používat nějaký profesionální sw (různé CADy apod, které ani přes virtualizaci nerozjedete, protože se emuluje starý hardware), tak si prostě v Linuxu ani neuprdnete... :D
Naposledy upravil(a) Wolfik dne 19 srp 2015, 11:36, celkem upraveno 1 x.


Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#6 Příspěvek od Wolfik »

co bys čekala od BOBOBA :D

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#7 Příspěvek od lesana87 »

Že to tu bude 3x. :oops:

Uživatelský avatar
rimi
Příspěvky: 288
Registrován: 26 čer 2011, 02:00
Bydliště: Pribor

#8 Příspěvek od rimi »

Longin píše:
BOBOBO píše: Jinak aeronet je známý proruský web (čiže opět něco pro BOBOBA a spol)...
A ty neproruske se nazyvaji jak? Protiruske?

A pokud v komentarich autor techto zjisteni odpovida (pise i jaky SW pro zjistovani pouzil), neni na miste mu napsat, ze zpochybnovanim legitimity nasich americkych spojencu se dopousti ideozlocinu?

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#9 Příspěvek od weed_smoker »

Nehodlám přecházet na W10,netrápí mě to.Ani na ty 8/8.1,z widlí max.W7 v nějaký úpravě (jako např. u XP podtypy GoldCobra,BLACK,green nebo MAX).
Z LINUXu mam trochu zkušenosti s DEBIANem,Slaxem,SLITAZem a špatný se SOLARISem(java,SUN).

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#10 Příspěvek od Standa99 »

Nebudu řešit mou zášť k celému aeronetu, protože kdo pamatuje ještě starý aeronet (hlavně fórum) a přerod v tenhle nesmysl, který samozřejmě posvětil dAngelo, tak na to nebude mít jiný pohled.
Nechápu jejich výzvy k podpoře a každoměsíčnímu přispění neskutečné částky €1,290.00, když ten jejich web by zvládl telefon s Androidem a hostovat to můžou klidně u sebe doma.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#11 Příspěvek od monterjirka »

Třeba se sem časem dostane z východu nějaký alternaticní OS "PUTINOVS" :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

Ne, brzy tady bude OS Obamovka s černou obrazovkou. Nechápu lidi, co musejí do nového OS hned motat proruské a protiruské politikaření. (asi dobře zpracované ovce)
U XP, W7, W8 byl vždycky odpor k tomu novému než se to zaběhlo a hlavně pospravovalo a vždycky se našlo pár ychtylů, co do toho pletli politiku. W10 bude asi stejný paskvil jako W7-W8-W8.1, ale když se to někomu nelíbí, tak si tam může dát Linux. Na internet stačí bohatě na jakémkoliv HW. Samozřejmě tam musí být podle HW přiměřená verze Linuxu a ne porovnávat poslední verzi Linuxu jak nejde na P1.

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#13 Příspěvek od ACDC »

Zdravim, já jsem před 10-ti měsíci přešel z win na linux mint, a nemám důvod se vracet zpět. Je to o něčem jiném, člověk se jakoby učil znova, ale nelituji. Používám ho na cca 5 let starém notebooku, vše funguje jak má.Taky mám nainstalován linux mint 13 mate na 10let starém stolním PC athlon xp 2200+ s 64Mb grafikou, kde původně byl win XP. Teď je to svižnější.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#14 Příspěvek od rnbw »

Posledne Windows, co som pouzival, boli Windows ME. Potom som presiel na Linux. V praci robim vylucne na Linuxe.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#15 Příspěvek od Artaban001 »

Linux Mint jsem používal jako nouzovku, když jsem si dojebal recovery partition na disku svého počítače (Linuxem), a než mě z Toshiby poslali nový DVD. dalo se v tom Mintu fungovat, akorát mi tam nefungovalo spousta zařízení, co mám v notebooku (3G modem, GPS, apod)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“