Pád ruského Airbusu nad Sinají

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Pád ruského Airbusu nad Sinají

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Už uplynulo pár dní od pádu ruského Airbusu nad Sinají a už podruhé (poprvé to byl pád malajsijského letadla na Ukrajině) začíná jakési ruské "temno".

Takže několik mých myšlenek, nikoliv závěry:

A) Amerika usoudila, že za tím může být bomba. Já bych s tím souhlasil, protože ocas letadla dopadl mnohem dříve než zbytek stroje a to má jen dvě zásadní příčiny :

A1. Rozpad letadla díky poškození trupu v dřívější době (stalo se to, letadlo při přistání škrtlo ocasem o zem a technici to tenkrát špatně přeplátovali a časem to prasklo - ale proto se to více hlídá).

A2. Exploze v nákladovém prostoru

B) Rusko to svádí na explozi motoru (při explozi motoru jen těžko jako první upadne ocas, tohle není JAK), nekvalitní palivo a další pochybné spekulace, protože nechce přiznat TEORETICKOU příčinu této havárie - t.j. jejich "mírový" zásah v Sýrii, kde se mimochodem pletou do hry USA.

C) Záznam černé skříňky s komunikací pilotů údajně nejde přečíst, ale najednou se najde nahrávka, kde je slyšet exploze.

D) Je to teoreticky provokace tajných služeb, pracujících pro USA (nejenom) vůči Rusku, aby se mohlo dál a více válčit. Samotné teroristické organizace se k tomu časem rády přihlásí. Evropa utlumí cestovní ruch a tím klesne její ekonomická prosperita. Toto je moje čistá spekulace, nic víc.

Nicméně podle mě toto druhé "ruské" temno dopadne stejně jako to první, t.j. jakýmsi blátem spekulací. Ale budu se rád mýlit...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Bernard »

Těm karikaturistům v Charlie Hebdo není fakt nic svaté.
Ruské letectvo zintenzivnilo bombardování islamistů

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zase si pak budou stěžovat, že jim někdo "uklidil" redakci. Tohle už není humor.

Týkat se to mojí rodiny, možná bych se k tomu "úklidu" i přidal. Osobně a fyzicky, z očí do očí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rimi
Příspěvky: 288
Registrován: 26 čer 2011, 02:00
Bydliště: Pribor

#4 Příspěvek od rimi »

Podivna logika, mluvi o bombe na palube a zaroven o odklaneni letu.
Bernard píše:Těm karikaturistům v Charlie Hebdo není fakt nic svaté.
Ruské letectvo zintenzivnilo bombardování islamistů
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/e ... 55737.html
Dovolte mi se vás zeptat: co by znamenalo, řekněme, dáchnout si na železničních kolejích? Nemusíte s „vlakem“, který vás přejede, souhlasit, ale on vás přesto přejede, že? A co dáchnout si na kolejích záměrně? Abyste dokázali, že vlak je špatný? Abyste se mu postavili? Abyste si z něj udělali legraci? Nebyl by to vrchol stupidnosti? A přesto je to „doslova“ to, co udělal Charlie Hebdo.

Urazte jakoukoliv skupinu o velikosti 1,6 miliardy a dříve či později se najde 1-5 lidí ochotných použít násilí, abyste za to zaplatili. To je statisticky nevyhnutelné.
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/ ... harlie.htm

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Habesan »

To je taková škoda, že nás není 1,6 miliardy...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“