Eizo FlexScan T562

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
PetrL

Eizo FlexScan T562

#1 Příspěvek od PetrL »

Ahoj chlapi,
mám problém s vertikálem u tohohle monitoru. potøeboval bych schema. Kolem trubice obrazovky jsou dvì destièky, které jsou navzájem propojené s rùznýmy cívkami, odpory. Je k tomu pøístup minimální. Tam nìkde bude závada. Mám vodorovnou èáru uprostøed. Hlavnì to schéma.

Dík moc

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Málokdy je závada právě tady. Skoro pokaždé je na základní desce. Rozeber tuhle jednotku a už ten monitor nedá dohromaty ani ten, kdo to umí.
Ale pojmenovávat to umíš hezky... ještě, aby to bylo správně.

PetrL

#3 Příspěvek od PetrL »

STK79315 mnì signál pro vychyl. cívku dává. Konektor je taky OK. Problém je, že obvod není uzavøen. Nìkde je to pøerušené. No a tak jsem si myslel, že by to mohlo být na tìch destièkách kolem hrdla. No v každém pøípadì by se mnì hodilo schéma hlavnì jak je to zapojeno na tìch destièkách u vychylovaèek.

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#4 Příspěvek od Kocur »

Já bych řekl,že tohle ani na schématu nebude,je tam většinou zobrazena jenom vychylovačka jako cívka a to je vše,nic kolem ní není zakresleno,takže ti to asi taky moc nepomůže.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od workhard »

Zkus připojit vývody ze zákl. desky rovnou na cívky. Ty destičky co popisuješ jsou jenom pasívní korekce různých nelinearit obrazovky.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“