Jakou střihačku na vlasy

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

Jakou střihačku na vlasy

#1 Příspěvek od konosuke »

Synci a děvuchi (sou tu vraj na webu hentaké osobnosti) máme světovou krizi a navěky už bude tuž sme se se švárou (již penzista) usnesli u piva že si koupíme napůl elektrickou mašinku na vlasy - jak za našich otců a dědů, dějiny se opakují. Enemže jakou ? Bazmek z Lidlu zn. Silvercrest toť nástroj španělské inkvizice a Philips je moc drahý, něco mezi tak asi. Jo, na vojně (ZVS) sme se rovněž stříhali sami, soudruh soudruha a jaký sme byli fešáci, holky enem koukaly. Čiže poraďte i Vy. Děkuji.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#2 Příspěvek od lesana87 »

Já mám Philips QC5002 a drahý nebyl (myslím, že stál 599Kč), ale už se nevyrábí.

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#3 Příspěvek od Ondra2 »

Mám remongton HC5750 a nemůžu si ho vynachválit. Pravda delší dobu se nabíjí, ale jinak dobré. Baterka po 4 letech slabší, ale pořád těch 20 minut dá, přinejhorším jede na adaptér přímo. Po každém stříhání chce propláchnout vodou (je na to dělaný) a pak namazat, jinak nože za provozu hřejí. Už se sice nevyrábí, ale určitě vedou nástupce s tou samou mechanikou, akorát jiný design. Tohle bude asi nástupce: http://zastrihovace.heureka.cz/remington-hc5800/ Nože má stejné jako ten můj.

Uživatelský avatar
mojza
Příspěvky: 327
Registrován: 01 zář 2006, 02:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#4 Příspěvek od mojza »

Ahoj, s bazmekem z Lidlu jsem zatím spokojený, pravda je ale taková, že ho mám asi jen 5 měsíců a stříhal jsem se s ním 4x. Co bude dál nevím, ale za tu cenu-no nekupte to.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#5 Příspěvek od PeteBurns »

Za mna tiez Remington, mam ho z UK dodnes a funguje ako hodinky ;)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#6 Příspěvek od Standa99 »

Mám asi 4 roky Remington HC-5550 a taky spokojenost. Akorát ty nádstavce jsou moc křehké, při pádu na zem (pouze nádstavce) hrozí vylomení zubu. Jdou koupit zvlášť, ale i ten už mám opravovaný.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#7 Příspěvek od Charos »

Taky Remington, typ zpaměti nevím, slouží asi 10 let, 1x jsem měnil akumulátor, neboť sešel věkem, mechanika bezvadná.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#8 Příspěvek od vasilceral »

Já používám už pět let,EGT Europa Style-HSM 800 z elektra Michael.Hlavičku kolem dokola a to měsíčně.No bratru za těžký peníz, celých 99,-Kč. a stále funguje. Když jsem ho kupoval tak jsem odhadoval životnost 3-6 měsíců. A opravdu fachčí.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#9 Příspěvek od konosuke »

včera v novinách Planeo elektro: zastřihovač vlasů Remington (!) HC5018 E51 5 výměnných ocel nerez hřebenů, AC power, sleva na čtyři stovky bez jedny kačky prosím (na netu i levnějc) návratnost investice dobrá kór když se stříhají dva v rodině a sem-tam i někdo navíc, to je můj názor
http://zastrihovace.heureka.cz/remingto ... e/#section
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
LADER
Příspěvky: 273
Registrován: 01 dub 2013, 02:00

#10 Příspěvek od LADER »

Zdravím,
já mám tento: Oster 24-51 Deluxe Clipper, asi už se nevyrábí, mám ho už fakt hodně dlouho (možná 15 až 20 let) a používám jej 2x týdně (zastřihuji si s ním i fousy).

Uživatelský avatar
dreambox
Příspěvky: 20
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: Velké Meziříčí -poblíž

#11 Příspěvek od dreambox »

Zdravím.
Já mám jíž cca 7 let značku BabyLiss a to krom stříhání, se s ním ještě každý týden holím (bez nástavce).
Stále funkční na 1A - nikdy nemazáno, nebroušeno -nic..

Ovšem existuje i druhá varianta -a to neteř, 15 let :ignore:
to taky není špatné :nut:

Ale pššt ! :wink:

DB

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

Tak, rozhodnuto, zakoupeno...
profesionální strojek AMC AM-80, za 2 střihání doma je investice zpět, set obsahuje: mašinku, mazací olejíček, hřebínek, nerez nůžky, 4 výměnné adaptéry a návod, z tržnice za (sic) 90 Kč kdo nevěří ať tam běží.
Přílohy
AMC.jpg
(59.82 KiB) Staženo 77 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

Opravdu to je na vlasy a ne na srst?
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

heh...kouzlo ekonomiky trhové spočívá v tom že existujou kategorie výrobků
pro všechny příjmové skupiny obyvatelstva a tak je to správné, tak to má být, viz také: segmentace trhu, marketing mix 4P

https://www.amazon.co.uk/d/Shaving-Hair ... JWJ3WZFAPS
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#15 Příspěvek od Standa99 »

Takže ses po roce sofistikovaného výběru rozšoupnul a koupil strojek na psa? Nakonec to nějak funguje a když ten vlas neustřihne, tak ho aspoň utaví :)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Poradna“