Prestigio PAP5044, zle fungujuci dotyk

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
harrvy
Příspěvky: 76
Registrován: 02 říj 2012, 02:00

Prestigio PAP5044, zle fungujuci dotyk

#1 Příspěvek od harrvy »

Ahoj, menil som LCD aj s dotykom na PAP5044, ale pouzil som LCD s Pioneer S90W (su to identicke telefony) Vsetko sadlo ako malo, ale dotyk na ploche funguje tak o dva riadky nizsie ako je zobrazene na LCD, cize treba vlastne tapkat pod ikonu aplikacie... spodne ikony nejdu uz vobec, kedze su mimo rozsah dotykovej plochy.. Zaujimalo by ma ci moze byt chyba v kompatibilite, alebo mozno skusit nahrat in FW.. Alebo bude chyba vo vadnom LCD?
Diky

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#2 Příspěvek od Philip_Fry »

U těchto a podobných čínských krámů není neobvyklé, že se pro jeden typ přístroje používá několik různých a vzájemně nezáměnných LCD / digitizérů.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Já myslím že ten touchscreen, co je na tom novém kompletu, je vadný. Kdyby byl nekompatibilní, tak by asi nejel vůbec.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
harrvy
Příspěvky: 76
Registrován: 02 říj 2012, 02:00

#4 Příspěvek od harrvy »

Takže asi len nástojiť nech číňanko pošle nové LCD.. Aj keď mám ešte jeden digitizér, ale ten ma tenký flex a nedrží v konektore no a odliepať povodny touchscreen nemám asi náladu...

https://www.youtube.com/watch?v=a4kZTSJ ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
jogi24
Příspěvky: 427
Registrován: 12 bře 2009, 01:00

#5 Příspěvek od jogi24 »

Pozri na flex kabli komplet typove oznacenie a porovnaj ho s povodnym.
Aj mne sa stalo,ze na LG reagoval dotyk s cca 10sek. oneskorenim a to bol len rozdiel vo verzii 1.0 a 1.1.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

Jestli má tenký flex, tak můžeš zvětšit tloušťku tím, že z druhé strany (než jsou kontakty) přilepíš tenkou pásku. Já používal ústřižky ze zelených fixačních nálepek od Samsungu.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
harrvy
Příspěvky: 76
Registrován: 02 říj 2012, 02:00

#7 Příspěvek od harrvy »

Tak som to nakoniec rozlepil a dal druhý digitizér... Ono dotyková plocha pre pioneer s90w asi fakt nebude kompatibilná z prestigio 5044 aj keď su to na pohľad aj hw rovnaké fóny...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“