Smartphone C3000 nabíjení

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hazi
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2015, 01:00
Bydliště: Opavsko

Smartphone C3000 nabíjení

#1 Příspěvek od hazi »

Zdravím,
mám tu tuhle čínu,kde je utržený konektor nabíjení,nemá někdo propojení vývodů na desku.Jedná se o piny data viz příloha. Díky.
Přílohy
mobil.jpg
(200.16 KiB) Staženo 107 x

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Jestli o tom opravdu chceš něco zjistit, tak dej do ujo Gúgla označení modelu a za to "charging ways", případně "USB pinout".
Ale je to univerzální čínská sračka, kterou najdeš i v kdejakém Lehovnu. Tak zkus najít poblíž dvojnou cívku, na kterou vede USB D+ a USB D-. Dá se to písknout z prokovů, které ti zbyly pod ploškami. GNd je na GND a V+ je na nejbližší velký keramický kond.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Qwertcz
Příspěvky: 5
Registrován: 25 úno 2016, 01:00

#3 Příspěvek od Qwertcz »

Mám podobnej problém na jedný nokii, pokovení pod usb je na pinech "DATA" pryč.. je tedy možné to řešit nějakým prokovem? Prijde mi to šílené, ale proč ne? Rád se přiučím.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Jestli to chceš řešit u Nokie, tak máš větší šanci, ale chtělo by to začít tím, že přestaneš zatajovat, co to je za model.
Univerzální řešení neexistuje, pro každý model je jiné.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“