Konstrukční materiál - tip/zdroj

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Konstrukční materiál - tip/zdroj

#1 Příspěvek od kulikus »

ProModely.cz nabízí materiály pro stavbu/konstrukci modelů. Mají i měděné, mosazné a hliníkové plechy.
Kamený obchod v Praze Dejvicích.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Dost dobrý , to nebude mít synovec na VŠCHT radost ....

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od FHonza »

Akorát teda hlíníkové plechy na které jsem koukal, jsou hodně drahý. Např. proti Kondoru skoro 5x tolik.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Ukrutná předraženost je pro modelářskou branži bohužel zcela běžná, když jsem ještě modelařil, měl jsem jasno v tom, že pokud lze materiál koupit kdekoli jinde, bude bezpečně za poloviční nebo ještě menší cenu. Na druhou stranu chápu, že modelářů zase tak moc není a držet všechno skladem taky něco stojí. V době Internetu, Ebaye, Hobbykingu apod. musí být kamenný modelářský obchod docela těžký zdroj obživy. I tak občas u modelářů něco koupím i do vývoje v práci, sice za draho, ale seženou se nestandardní titěrné díly v kusových množstvích, což jinde zase nebývá běžné. Asi jako Farnell v součástkách, taky je sakra drahý, ale rychlý a má velký sortiment.

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od kulikus »

Je to na stavarne, pro architekty.

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“