Sháním plastové odrazky s bílým lemem.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
usporka
Příspěvky: 87
Registrován: 29 lis 2010, 01:00

Sháním plastové odrazky s bílým lemem.

#1 Příspěvek od usporka »

Již delší dobu marně sháním plastové odrazky v průměru cca 60mm, zezadu je šroubek asi M5. Pro ilustraci dávam obrázek níže. Potřeboval bych 1 červenou a 1 bílou. Jestli ji někdo máte bez užitku,prosím nabídněte určitě se dohodnem. Prolezl jsem všechny vetešáky a furt nic.

Potřebuji to na moto vozík PAV 41, hliníkový odlitek je dělán právě na tuto jiné svým tvarem buď nesedí vůbec nebo jsou zase velké. Díky Aleš.
Přílohy
Bez názvu.jpg
(28.1 KiB) Staženo 57 x

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#2 Příspěvek od konosuke »

mám jednu oranžovou jak na fotce, našel na cestě, asi někomu upadla z návěsu auta...chtěl jsem namontovat na kole vzadu ale nemá šroubek, musela by se vrtnout uprostřed
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Tohle je starší typ, už se asi běžně nedostane. Ale na druhou stranu by se leckde mohl válet.
Novější jsou bez bílého rámečku:
červená
bílá
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#4 Příspěvek od Jimmi2 »

Červenou asi mám, možná i víc. Musel bych se tím bordelem v garáži trochu prohrabat.....
Nebyly moc trvanlivé, plast při určitém stáří praskal.

Uživatelský avatar
mojza
Příspěvky: 327
Registrován: 01 zář 2006, 02:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#5 Příspěvek od mojza »

Ahoj, mám 2 = jedna nová nepouž. druhá použitá požadované jen červené. Za 10Kč/ks + poštovné mohou změnit majitele.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“