Přihlášení na fórum radio-forum.cz s PC Win8.1

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Přihlášení na fórum radio-forum.cz s PC Win8.1

#1 Příspěvek od jjilek »

Mám zajímavý problém, zatím bez vysvětlení. PC s nainstalovaným Win8.1 aktualizovaný před několika dny se nemůže přihlásit na fórum http://www.radio-forum.cz/ . Po přihlášení během asi 5 vteřin se opět odhlásí. Žádné jiné mnou využívané fórum tímto jevem asi netrpí. Zkoušel jsem kabel přímo na switch nebo přes další router, PC se chová stejně. Zkoušel jsem přihlášení na jiném PC s Win Vista a přihlášení se stejným přístupem vydrží bez problémů. Administrátor tohoto fóra také v nastaveni sw nenašel žádný problém.

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#2 Příspěvek od Prochy »

A zkoušel jsi to v jiném prohlížeči? Může být problém v tom. Na jednu stránku se nepřihlásím ve FF a musím použít IE.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Jaromíre, zkus nejdřív nesilomrdně vymatlat všecky šušeňky = ERASE ALL COOKIES, použij nějakej čistič, CCleaner, Advanced System Care nebo něco podobnýho, "vyrajbuj" komp jak špinavou podlahu - a pak vlez do nastavení prohlížeče a povol tam přijímání šušeněk od navštívenýho webu. Zdá se, že máš na tom jednom prohlížeči zakázaný přijímání šušeněk (cookies) a to ti dělá tu paseku s opakovaným odhlášením - tvůj prohlížeč nepřijme dodatečnou šušeňku od webu, která má potvrzovat trvající přihlášení, respektive na takovou "výzvu" blbě odpoví - a ne prohlížeč, ale ten cílovej web tě vykopne jak houmlesáka bez groše z hospody ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jjilek »

Budu laborovat, ale nechci rozhodit celý OS. Dělá to na Chrome i MSIE 11.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Vymazáním cookies a změnou nastavení prohlížeče ani minimikropidi neovlivníš systém - to co radím, je tím systémem řízený a za určitejch okolností to i sám ten systém dělá - ty mu k tomu v podstatě jen dáš povel zvenku, nevyjde z jeho vlastního vnitřního rozhodnutí.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#6 Příspěvek od Prochy »

Myslím si, že to koláčky asi nebude, když mu to nefunguje ani v jednom prohlížeči. Většinou by byla chyba pouze v jednom prohlížeči. Ale za pokus nic nedá. Jak říká EKKAR, systému to neublíží. Další problém mě ale nenapadá, jestli to třeba nemůže dělat nějakým způsobem poskytovatel internetu, ale těžko říct.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od jjilek »

Díky, zatím se zdá, že to po ccc je ok jak na MSIE tak GC. Jen budu muset postupně dopsat všechna přihlášení. Použil jsem ccc tak, jak mi to nabídl, nejen na cookies.
jjilek píše: Zkoušel jsem kabel přímo na switch nebo přes další router, PC se chová stejně. Zkoušel jsem přihlášení na jiném PC s Win Vista a přihlášení se stejným přístupem vydrží bez problémů.
Poskytoval je na 100% mimo hru.
J.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

Fajn, hlavně že pomohlo. Ony se občas ty šušeňky zblázněj, respektive se z nich zblázní samotnej prohlížeč, protože mu po nějaký době mezi sebou začnou kolidovat šušeňky z nejrůznějších navštívenejch stránek. Na vině je od základu megacorp z Redmondu, protože to je jejich systém, kterej sám od sebe ty nepotřebný šušeňky nevymatlává, ale poctivě si je salátuje do registrů - až se mu tam poperou mezi sebou, starý s mladýma na jedný hromadě. Chce to občas použít nějaký "koště", jako je třeba právě CCleaner - a všecku tu verbež vykopat pryč. Daní za jednoduchý použití je nutnost znovu se přihlašovat po provedení durchpucungu na některý stránky - ale v případě CCleaneru to jde v nastavení zahrnout do výjimek, od kterýho konkrétního webu se mají šušeňky nechat napokoji - pak nebude potřeba obnovovat ani to trvalý přihlášení.

BTW - tuhle funkci nemám aktivovanou ani v případě Bastlírny - však ono mě neubyde, když se 1x-2x za měsíc přihlásím manuálně, aspoň nezapomenu heslo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#9 Příspěvek od Prochy »

Je zajímavé, že se mu to podělalo ve všech prohlížečích. Většinou to je problém pouze jednoho prohlížeče, když už se něco takového stane.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“