Nabízím osazování SMD

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nabízím osazování SMD

#1 Příspěvek od petula »

nabízím pájení / osazování smd v této reflow peci - viz foto. Možné jsou kusovky i malé série.

Maximální rozměry desky jsou 300x320 mm. Lze i oboustranně. Pec je vylepšená z původního modelu, je řízená počítačem a měří teplotu v 1 až 9 bodech.

Cena za pájení, osazování: od zadarmo výše ... (podle nutného času a nákladů, které tomu věnuju) nebo recipročně za jinou práci.
Přílohy
IR_heater_Img_1228-800.jpg
pracoviště smd pece
(58.51 KiB) Staženo 568 x

Uživatelský avatar
Tayta
Příspěvky: 4
Registrován: 10 led 2015, 01:00

#2 Příspěvek od Tayta »

Dobry den,

potreboval bych nakreslit a osadit desku prijimace GPS. Bylo by mozne se s Vami na necem domluvit? Jsem schopen udelat vykres desky v CADu.

Tesim se na odpoved,

Radovan Frnka
radovan_frnka@yahoo.co.uk

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od petula »

Ano, je to možné. Omlouvám se za opožděnou reakci, nechodím sem teď moc často, protože rekonstruuji dům což zabere mnoho času, takže na internetování už čas nezbývá :(

Ano, můžu Vám nakreslit a vyrobit desku GPS přijímače. Používám CAD s názvem edWinXP od švédské firmy Visionics. Postačí mi od Vás

- schéma
- údaje o součástkách
- požadovaný rozměr a tvar desky včetně případných otvorů v desce

Desku Vám nakreslím a vyrobím a osadím. Standardně dělám oboustanné prokovené desky s maskou, halem a potiskem. Můžu ale i vícevrstvé. Osazuji standardně z obou stran.

Uživatelský avatar
davidhart
Příspěvky: 10
Registrován: 20 lis 2013, 01:00

#4 Příspěvek od davidhart »

Dobrý den, mám funkční prototyp na jednostranné desce a s klasickými drátovými součástkami. Potřeboval bych desku předělat na SMD. Schéma mám v Eagle, ale potřeboval bych do něj něco doplnit - upravit a hlavně v něm provést návrh na oboustrannou desku, várobu desek + následné osazení. Bylo by to pro Vás zajímavé? Samozřejmě počítám s tím, že práci zaplatím - tedy pokud se shodneme na výši částky.
V příloze zasílám orientační schéma.

Děkuji za odpověď, David Hart
Přílohy
kuk.JPG
schema
(91.76 KiB) Staženo 486 x

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petula »

Samozřejmě, jestli to ještě potřebujete. Zaplatíte si pouze spotřebovaný materiál.

Omlovám se, ale nechodím na ebastlírnu moc často (z různých důvodů, které zde nebudu rozebírat).
Zájemcům, o moje služby doporučuji poslat majl nebo zanechat vzkaz přes web sdružení, pro které pracuji.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“