Předběžně sháním osazovače prototypových DPS

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Předběžně sháním osazovače prototypových DPS

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Už v létě jsem sháněl "komplexního" brigádníka, ale nebyl zájem.

Sháním tedy "selektivního" brigádníka - potřebuju osazovat prototypové DPS, počet řádově do 10 kusů. SMT i klasika. Občas je potřeba třeba na toroid navinout cca 40z drátu.

Orientační fotky zasílám. Na ty dráty nekoukejte, jsou to opravdu zkušební vzorky.Praxe je taková, že dorazí bedna se součástkama z TME či SOS a já je potřebuju "naskládat" na dodané DPS. Všechno do rozměru 0805.

Způsob platby a další podmínky si navrhněte - a všechno prosím do PM (soukromých zpráv), nejlépe s odkazem na vlastní zkušenost (fotky) - není to práce pro začátečníky. Cenu většinou stanovuju tak, že to osadím sám a použiju tarif 125Kč/hod.

Je čas do cca 15. listopadu.

Mám samozřejmě komerční nabídky, ale jsem patriot a tak to napřed nabízím tady na EB.

Našla by se i další práce, ideálně pro ženský (já jsem žádnou takovou nenašel) - navíjení cívek. Stačilo by třeba 10 kusů měsíčně po stovce/ks, žádná pakárna...

http://www.hq-elektronic.eu/menu_jarz.html

Obrázek
Přílohy
popt_dps_smt.jpg
(188.87 KiB) Staženo 135 x
popt_dps_klas.jpg
(127.75 KiB) Staženo 142 x
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“