MyPHone Hammer 2 mikrofon

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jasmin
Příspěvky: 410
Registrován: 10 pro 2015, 01:00

MyPHone Hammer 2 mikrofon

#1 Příspěvek od jasmin »

jedna se o tento :

https://www.mall.cz/mobilni-telefony-du ... oCKXDw_wcB

jsem s ním jak se říká v prd.li...telefon je ještě rok v záruce,jenže dvakrát mi spadnul.A od té doby v něm něco chrastí.(možná kus plastu,nebo nějaká součástka). cca měsíc fungoval i tak bez problémů,ale teď mne při hovoru ten druhý slyší tak,jako když bych do telefonu hovořil z dálky.

reklamaci mi určitě neuznají,protože v tom telefonu něco chrastí.

nový mikrofon jsem nikde nesehnal.Ani na Aliepxress.Za druhé ,když telefon otevřu,tak už není ani částečně vodotěsný.I jsem teda od něj čekal,že baterie (když není dotykový,nemá wifi,internet)atd...vydrží aspoň 4 dny.Vydrží max 2dny.Což je skoro jak dotykáč :cry:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Jestli ten mikrofon relativně funguje, jen má jakoby menší citlivost, tak bych se v první řadě podíval, zda není ucpaný zvukovod nebo shrnutá guma kolem mikrofonu.
Ony ty elektretové mikrofony většinou buď fungují, nebo nefungují vůbec (pokud je vada přímo v mikrofonu, ne někde vedle).

Ale je pravda, že u těch různých číňanů, co se v posledníc letech vyrojili, jsem se už několikrát setkal s tím, že z PMU šlo o něco menší napětí, než kolik elektret vyžaduje pro korektní funkci. Potom je to blbý.
Myslím, že minimum bylo nějak 1,7V.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
jasmin
Příspěvky: 410
Registrován: 10 pro 2015, 01:00

#3 Příspěvek od jasmin »

díky Michale (doufám,že nevadí tykání).Zavádějící už je to chrastění uvnitř.Třeba je to jen kus plastu ,ale taky nemusí.

Ale vzhledem k tomu,že už je zřejmě po záruce,tak otevřít ho můžu :roll:
Aha takže spíš jak říkáš něco okolo mikrofonu.. :roll:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Jo, zkus se do toho mrknout.
Přímo tento model jsem v rukou neměl, ale podobných několik (Evolveo, SwissVoice atd.).
Častým problémem bývá praskání plastů, jsou jaksi křehké (asi taky kurvítko? Když si vzpomenu na Nokii 6250, to byla jiná kvalita...).
Až najdeš, co hrká, vyfoť to a dej to sem, ať se podíváme.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“