LG32LB580V

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SERAFIN
Příspěvky: 160
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Sliač

LG32LB580V

#1 Příspěvek od SERAFIN »

Zdravím.
Nefungovalo led podsvietenie tak som sa dal na rozoberanie nechtiac som zachytil o páskový vodič na panel a ten sa mi oddelil.Takže k jednemu problemu s vadnou led diodou som si vyrobil ďalší ako pripojiť páskový vodič.odfotil som to ale kvalita nič moc.Dá sa to cinovať,alebo je na to nejaký iný spôsob spojenia?
Přílohy
P1010550.JPG
(165.5 KiB) Staženo 160 x

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Habesan »

Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Nedá, není.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#4 Příspěvek od PC-maniak »

tyhle sragorky se nejak zehli teplem .. dokonce se na mikropajky prodava i specialni hrot .. ale je videt alespon kam to presne patri ? to das o pin vedle a jsi v prdeli... mmnt zkusim ti najit ten hrot ..pripadne celou rukojet do zasuvky

http://www.ebay.co.uk/itm/40W-220V-Sold ... Sw4shX5N3~

nahrejes a pres tu gumovou ciparnu to pritlacis a nechas prohrat a to stare lepidlo to znovu chyti.. ale vic ti nereknu osobne sem to tenkrat videl jen na indickem videu na youtube ale to uz najit nemuzu

posledni edit : jeste on mel postup tak ze na te rokojeti mel vypinac te pajky mel vyplou srovnal kabel a pres tu gumu pritlacil hrot pajky a zapl pajku neustale to drzel nevim kolik mel to pak zrychlene ? pak pajku vypl ale porad drzel do vychladnuti az pak sundal .. dnes mi nejak zlobi klavesnice :-/ je uz chudera stara :D

Uživatelský avatar
SERAFIN
Příspěvky: 160
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Sliač

#5 Příspěvek od SERAFIN »

Ďakujem za príspevky skúsim prižehliť no nevidím to ružovo s mojou lupou to asi tak presne nezlícujem...

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“