Nabízím zdarma elektromateriál, Ježíšek na Barrandově

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

Nabízím zdarma elektromateriál, Ježíšek na Barrandově

#1 Příspěvek od radioelectrum »

Pro ty co chtějí nějaké elektro bastlířské dárky nabízím zdarma krabice s elektromateriálem. Pouze osobní převzetí v Praze sídliště Barrandov.
Nechci hromadu lidí co by mi přehrabovali byt, takže vše bude již zabaleno do krabic, a je na obdarovaném jestli si to nechá pod stromeček nebo přebere hned jak to doveze domů, rozda kamarádům, nebo to může co by prodejce již v lednu odvést na Jarov. Možno i více krabic na jednoho.

Pro ty co mermomoci chtějí vědět co je uvnitř nabízím po předchozím zaslání peněz na můj účet zaslání emailu s fotografiemi obsahu. Cena této služby je pouhá 1Kč za 1KB, odešlu desítky kvalitních fotografií, každou o obsahu několika set KB.

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »

Pripomina mi to MILLION DOLLAR PIXEL :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#3 Příspěvek od konosuke »

bez ironie, bez sarkasmu: obnošený šatstvo, 170 cm, zachovalá pánská obuv 42, košile XXL, zbytky chleba jídla, kousek salámu, nakřáplý vajíčko a tak...nenašlo by se něco ? no když jsou ty Vánoce ale do Práglu jejda to je z ruky trochu
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#4 Příspěvek od Radovan_79 »

No, možná jsi mohl trochu zpřesnit, co tam v těch štatulích je. Součástky? Nějaké celky? Vraky všeho možného i nemožného? Nebo všehochuť, to jest netříděný bordel?

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od radioelectrum »

to konosuke: vše je elektro, hromady věcí tak jak to člověk sezbírá při úklidu elektrodílny. No řekněmě 90% elektro, zybtek technické věci, el nářadí a pod. rozhodně žádné zbtyky šatstva a jídla.

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#6 Příspěvek od rudolf02 »

Máš sz

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od petula »

připomíná mi to krizový rok 2008, kdy se MOD zbavoval skladových zásob a za babku rozprodával vše zabalené v bednách na námořní paletě. Co paleta, to bedna několik metráků, uvnitř všehochuť, ale fakt nikdo neprodělal.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“