Dnes v TV!!

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Dnes v TV!!

#1 Příspěvek od mi-ro »

Možná by stálo za shlédnutí dnes 1.1. 2017 ve 13.02 na ČT 24 "Století rádia" a po té ve15.25 na ČT2 "Televise, která měla nebýt".
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#2 Příspěvek od Celeron »

Dávej Míro bacha, víš že se říká "Jak na Novej rok, tak po celej rok". Aby ti to čumění do bedny nezůstalo po celej rok. :lol: :lol: :lol:
Jirka
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »

No jen aby to nebylo jen bezduche placani nejakych hercu o svych zazitcich z vysilani, jak uz to u podobnych dokumentu casto byva.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jezevec »

Jo, s dokumenty to jde z kopce. Začíná to být všechno ve stylu show, to co stačí říct dvěma třemi větami se natáhne bezduchým tlacháním na 15 minut.
Ještě poměrně nedávno, tak 3 roky zpět jsem se hodně díval na dokumenty na Discovery apod., dnes tam většinou poskakuje nějaký šašek a na rozumnou informaci se nezmůže.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#5 Příspěvek od Standa99 »

Na Discovery mám rád "Jak to dělají?", někdy dostanu amok a díky IPTV (přehrání pár dnů pozpátku) sjedu několik dílů najednou :)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Možná to bude kravina, nevím. Jen mě to přišlo na 1.1. od ČT dost zvláštní. Uvidíme.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od Michal22 »

Na století rádia se teď dívám na ČT24. Docela slušne udělaný sestřih reportáží, nikdo do toho neotravuje. Občas tam jen čísi ruka vymění na zdi obraz s prezidentem...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Teorie“