Emgeton E2 cult firmware 6.0031

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

Emgeton E2 cult firmware 6.0031

#1 Příspěvek od Kvicala_r »

Nemáte někdo náhodou zálohu z bell-technology.
Mám před sebou původní 1G verzi s polámanými dvířky (🤐 návrh mechaniky) s FW 6.0031. Ten se chová celkem slušně, ale dvířka pravděpodobně opravitelná už nebudou.

Protože jsem k němu měl citový vztah, sehnal sem modrou 512M verzi za pár korun jako dárce. Prý nefunguje - funguje, ale tlačítka mají nepravidelné prodlevy, což by mělo být způsobené fw (zde je verze 6.001V8)

Takže se pokouším sehnat ten update 6.0031, pokud by ho někdo doma měl stáhnutý, prosím o sdílení.

Při nejhorším bude vestavba původního 1G černého do morého obalu od 512.

EDIT: tak uložto některé verze skrývá, jde se zkoušet....

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#2 Příspěvek od Kvicala_r »

Tak update pod W7 nechce sežrat drivery a ve win update si je samozřejmě nenajde.
XP a přehrátí na verzi firmware na 6.0031 tlačítkám výrazně prospělo
VYŘEŠENO

sice už jsou i trochu vymačkané, ale s tím už se žít dá. Stejně ho používám jen na kolo a tam spíš počítám že zdechne na následky soli a potu :). Po tom zvuku se mi stýskalo, ty čínské levné zmetky se s tím srovnávat nedají (no tehdy mě stál snad 4500). Tu "vadnou" 512 mi poslal nějaký ochotný pražák za pivko :wink:


Teď ještě pokus opravit tu mechaniku dvířek na té 1G verzi. Pokud by se vám doma někomu válel s KO elektronikou, vzpomeňte si na mě.

Ten FW mám se všema verzema zálohovaný

Díky!

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#3 Příspěvek od Honza_dy »

Tento přehrávač mám ještě někde schovaný samozřejmě i s rozbitými dvířky. Byl to výborný kousek a nebýt te 1G paměti tak ho používám dodnes. Bohužel jednou jsem natrefil na výprodejového 8G Philipse (fuj značka) a ten sic zvukově nesrovnatelně horší funguje dodnes bez problémů.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“