Pes sežral něco co neměl (Průser)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

Pes sežral něco co neměl (Průser)

#1 Příspěvek od weed_smoker »

Zdar vespolek,
Todle je otázka spíš pro chovatele,třeba ten včelař,co chová pávy o tom bude něco vědět:
Nevim,co se stalo,ale když jsem přišel domů,bylo v kuchyni nablito od psa a pes jenom ležel v pelechu přesně tak,jak leží nyní.Kdybych ho obkreslil po obvodu s vůlí 25mm,stále by byl uvnitř kresby.Mrká očima,dejchá,ale jinak nedělá naprosto nic a jediný na co reaguje,tak světlo-tma.V tý jedný blitině (ze dvou) byla asi maďarská klobása a vedle ležel plastovej obal od MÝ ČOKOLÁDKY !!! kterou jsem dostal od kámošky a měl jsem ji v lednici.Jak se dostala ven,to nevim ale v lednici není.Mam docela lufta,že jí ten dobytek sežral celou a taková by mě,zkušenýho huliče,dokázala sejmout na zbytek dne čtvrtina toho,co sežral 🤐 8O
Pokud to fakt sežral,tak s nim nemůžu na veterinu,to by mu našli.
Nemam mu uvařit ňákej čaj nebo mlíko,dát mu uhlí nebo tak?
Ten pes je mrtě v 🤐,kromě tmy nebo světla absolutně neví,která bije,vůbec se nehejbe,prostě uplně v ámenu,ta druhá blitina je hned u pelechu.Jen tam leží furt v tý samý poloze a koulí očima.Je to normální 15-20kg bíglatýn,ale sežral čokoládku pro 4x dospělýho chlapa.FAkt nevim,jak se k tomu dostal,když jsem to dával do lednice.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »


Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#3 Příspěvek od ohryzek36 »

Už jsem slyšel o tom, že pes snědl (spíš vypil - prostě sežral) větší množství trávy (vypil misku toho "mléčného vývaru", kterou si nachystala celá parta) a kromě toho, že byl jeden nebo dva dny úplně v háji (podobně, jak je popsaný tady) a pak po vystřlívění měl hrozný hlad se mu nic hrozného nestalo - zkusil bych se zaměřit spíš na tu čokoládu - ta může být pro psy jedovatá.

Mimochodem - psa na THC v krvi na veterině testovat nebudou - teda pokud neřídil.
Naposledy upravil(a) ohryzek36 dne 02 bře 2017, 20:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Trava v kombinaci s cokoladou pro cokla? mazej na veterinu pokud to byla regulerni cokolada, ta je pro psy jedovata. Priste si ji schovas nekam jinam...

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#5 Příspěvek od Artaban001 »

Jestli Ti zežral byť i normální čokoládu, tak bys měl vědět, že čokoláda je pro psy JEDOVATÁ.

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#6 Příspěvek od Jodr »

Čokoláda pro psa je jed! Můžeš jen doufat, že toho většinu zvrátil. Bylo by dobré aby to vyklopil úplně všechno. Mlíkem mu nepomůžeš, maximálně mu dej poblíž misku s vodou, pokud se zmátoří aby se mohl napít. Musíš doufat, že se z toho vykřeše. Veterinář neudělá nic jiného než ho donutí zvracet.
Naposledy upravil(a) Jodr dne 02 bře 2017, 20:33, celkem upraveno 1 x.
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Na tu veterinu jeď a VČERA BYLO POZDĚ. Otrava tetrahydrogencannabinolem není prdel, obzvlášť kvůli váhovýmu nepoměru. Veterinářovi bude buřt, kde tys přišel k tý ČOKOLÁDCE - tam ještě přibejvá problém s theobrominem (alkaloid kakaa), kterej je pro psy jedovatej !!!!! Jestli to tvůj kostižer přežije, může mít bez pomoci medicíny zničený játra i ledviny - takže stejně se delších let nedožije! Takže auto, deku, někoho k němu, aby mu případně dával umělý dejchání z úst do huby (A TO MYSLÍM SMRTELNĚ VÁŽNĚ!!!) a val to na veterinu, až se za tebou budou zvedat dekly na kanálech!!!!

P.S. - a Fčelaře se nedovolávej - ten neví ani jakej fázovej posuv se odehrává na tranzistorovým zesilovacím stupni a skupině hus říká CHOVNÉ STÁDO (aspoň to tak měl na dřívější verzi svýho Výru). Na něj bych se bejt tebou nespoléhal ani kdyby byl poslední člověk s titulem na světě.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#8 Příspěvek od Ondra2 »

EKKAR píše:otrava tetrahydrogencannabinolem není prdel
Není to život ohrožující stav a pokud je jenom nakouřenej (nehledě na množství, při extrémním předávkování upadne do bezvědomí, ale zase se probere), nic se mu nestane. To ovšem nic nemění na té čokoládě, tu mi pes nikdy nesežral, nebo si aspoň nestěžoval.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Ten kostižer tu látku POŽIL v potravě - neinhaloval ji. Tudíž ji nejspíš má pořád nemalý % ještě v žaludku a případnej výplach mu jí může dostat aspoň část ven. Navíc doktor může poradit další péči - hlavně co mu podat na zmírnění kocoviny, až se z toho rauše probere. Co vím z vlastní historický zkušenosti, příjemnej takovej "návrat do reality" rozhodně není.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#10 Příspěvek od lesana87 »

Třeba by stačilo, kdyby se navrátil do reality zakladatel vlákna. :roll:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od forbidden »

Nějak mi uniká o čem se tu vlastně bavíte. :?

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#12 Příspěvek od weed_smoker »

Tak čokoládu prej vyblil,dostal tam ňáký žihadlo,je ale prej pod silnym vlivem THC i CBD.Už se byl napít a venku na záchodě.,ale je takovej zmatenej,unavenej a apatickej.Může bejt v rauši i několik dnů,když mi sežral čokošku na 2 víkendy sám naráz,předtim to nikdy neměl a navíc je 5x lehčí. V tý čokoládě byl olej s drcenejma palicema ze spodků ze všech 3 modelů,co jsem vloni vypěstoval.Ty modely maj obrovskou sílu,hlavně Sweet Deep Grapefruit a i to GALAXY je nářez.
Naposledy upravil(a) weed_smoker dne 02 bře 2017, 21:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

forbidden píše:Nějak mi uniká o čem se tu vlastně bavíte. :?
Nenažranej bafík si "otvoril" takovou tu obvykle bílou skříň, která je v každý normální kuchyni, občas potichu vrčí a v normálních rodinách bejvá plná žrádla - a sežral to, co v ní měl jeho páníček uložený jako "pozornost pro lepší pozornost" = doma spáchaný "KOKÝNKO" na bázi čokolády, ovšem bohatě nadotovaný TRÁVOU.

A teď milej bafík zažívá stav, kdy "je v ráji", "vidí zvuky, chutná obrázky a slyší vůně" a podobně - ale majitel se bojí, jestli tý TRAVIČKY na milýho bafíka nebylo KAPÁNEK MOC ... Jasně že to přepísknul. Hlavně si teď dávej bacha, aby se mu to nezačalo líbit. Protože pak by ti sežral každýho špeka, kterýho bys domů dones - pes má asi 10 000x citlivější čich než člověk a neutajíš před ním nic, ani zrnko ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od forbidden »

Díky za vysvětlení, už jsem v obraze. Na smažky mám dost vyhraněnej názor, kterej tu radši nebudu prezentovat. Chudák pes.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

No, já nevím - ale huliči (a ani požírači) nejsou zrovna SMAŽKY (odvozeno od slovesa SMAŽIT - na lžičce ...). Pravda, doma ani ve svým okolí nemusím ani jedny.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“