Debata o růžové (odděleno a přesun do HP)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

Debata o růžové (odděleno a přesun do HP)

#1 Příspěvek od MetalGod »

No, možná to ještě nevíš, ale nic není zadarmo. Ani ta modrá ne. Zkrátka a dobře, budeš muset Zdendovi jednou ročně posílat švestky v kapalným stavu, nebo pak hrozí, že se modrá změní v žžžůžovouškou.
Naposledy upravil(a) MetalGod dne 28 srp 2017, 11:39, celkem upraveno 1 x.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#2 Příspěvek od kokun »

To Achab - taky Tě vítám v EBastlírna_TEAMu :agree:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#3 Příspěvek od Achab »

Pánové, ještě jednou díky za důvěru, i když se domnívám že jsou zde povolanější kandidáti.

Jinak EB TEAM má svoje další pravidla jak naznačil MetalGod? Růžový nick jsem u nikoho neviděl, znamená to snad přestup od "modrejch ptáků" k ČSSD? :)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Metalgod pod vlivem předávkování bůčkem poněkud řádí, je ho potřeba brát s rezervou. I když růžová tady kdysi byla... :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#5 Příspěvek od MetalGod »

Bych neriskoval...
Přílohy
Achab.png
(25.9 KiB) Staženo 216 x
Naposledy upravil(a) MetalGod dne 28 srp 2017, 12:39, celkem upraveno 3 x.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#6 Příspěvek od MetalGod »

ZHQ: Samozřejmě, že nepřeháním, Ty ho chceš natřít narůžovo pro výstrahu ostatním potenciálním neplatičům :D

Tu růžovou matně pamatuju, ale kdo ji měl? Jinak takovou bych dal zabanovanejm.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nevím, kde to bereš.

Svýho času se ladila barva EB týmu, a na té modré v pozadí některé barvy vypadaly fakt divně. Možná si k tomu bůčku i něco naléváš...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#8 Příspěvek od MetalGod »

Dyť si dělám srandu :roll:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jak už napsal Sendy, když byla řeč o sarkasmu, ne každý ten cizí chápe. Hlavně, když je tady teď taková hezká zábava s jinýma.

Ale jestli chceš, jsem ochoten Tvoje přání vyslyšet a zrůžovíš, jen to hvízdne. :lol:

Ještě, že jsem sám sobě šéfem. Jinak bych už letěl za kecání v pracovní době. Podle moderní teminologie jsem prý freelancer. Kdoví, co budu za pár let.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#10 Příspěvek od Neniu »

No konečně rozumná debata :-D Tak se mi to líbí, žádné hádky E vs F, ale modrá vs růžová. Super :-)

A bylo by to i proevropské, multikulturní a zapadající do celkového oteplování, stejně je to tu neskutečně staromódní. Asi jako moje rodina. Také staromódní, mělo by se s tím něco dělat. Představte si tu hrůzu, mám jednu mámu a jednoho tátu. A co je vrchol je to, že máma je žena a táta je muž. Jak říkám, hrozně staromódní.

Takže pokud se bude hlasovat pro zavedení růžové skupiny, já budu určitě pro :D (ale určitě v ní nechci být :twisted: )
Jsem na cestě k šípku.

mrkef

#11 Příspěvek od mrkef »

Tak jeden duhovej sem chodí docela normálnì a není to tak dlouho, co se tady svìøil - se strachem, že bude nìjak ostrakizovanej. A mìl veeeeliký divení z toho, že se mu nikdo nesmál a každej kdo mu vynadal, tak spíš za to bázlivý okecávání kolem než za ten fakt - prostì je takovej jakej je. Nebudu jmenovat, znalí vìdí a tìm ostatním po tom houby.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#12 Příspěvek od Hill »

Jojo, ten nejmenovaný sem jezdí k sousedům, ale ještě jsme se tu nepotkali: on sem jezdí v červnu, já až na přelomu srpna a září. Je to člověk, který o elektronice něco ví a umí. To ostatní přece není důležité.
Abych upřesnil, co znamená "tu" a "sem", přece jen u mne je v tom v poslední době poněkud hokej: momentálně zdravím fórum z poloostrova Pelješac.v Jižní Dalmácii.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#13 Příspěvek od sinclair »

Nevadí mi do momentu, než si dva sednou k vedlejšímu stolu a začnou se ohrabávat a oblizovat. To pak bluju jak Postránecký v Baronech.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#14 Příspěvek od MetalGod »

Přirozená reakce na (pro většinu) nepřirozený jednání. Za to se netřeba stydět, ani omlouvat.
Zajímavý je, že mi okusující se lesby nevaděj. Mám pro to jedno možný vysvětlení - nevidím je jako lesby a vnímám je tak nějak separátně.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

mrkef

#15 Příspěvek od mrkef »

sinclair píše:Nevadí mi do momentu, než si dva sednou k vedlejšímu stolu a zaènou se ohrabávat a oblizovat. To pak bluju jak Postránecký v Baronech.
Pokud jsou socializovaný, dokážou se jen držet za ruce a zamilovanì na sebe èuèet - pokud ne, je to trapnost stejnì jako když si navzájem vochutnává mandle heterosexuální pár. Znám nìkolik takovejch registrovanejch párù a krom toho, že na nìkterejch je "to" vyslovenì zøetelnì vidìt na chování nebo na stylu obleèení mi nevadìj, dokud mì nezaènou pøesvìdèovat o svojí víøe - naprosto stejnì jako nejrùznìjší sekty. Já je prostì toleruju, dokud nezasahujou svojí soukromou zónou do tý mojí - nemám problém s nima sedìt u jednoho stolu ani jet v jednom autì. Od nich neèekám nic jinýho, než že oni budou tolerovat mne takovýho, jakej jsem - heterák ... Tím to hasne, mùže si nìkdo øíkat co chce. Jo, když budou budit vyslovenì pohoršení, tak jsem schopnej jim i vynadat do buzen, jenže u tìch který jsem zatím potkal taková situace nenastala. Nemùžu si pomoct, ti který jsem zatím potkal, byli prostì "slušný" a nebylo na nich nic nemravnýho. I když jeden z nich bej viditelnýho make-upu, nagelovanýho úèesu, peèlivì vyžehlený krajkový košile a vyleštìnejch nalakovanejch nehtù ven z baráku nevyleze - jo, je nezvyklej až extravagantní, ale nevidím na nìm nic nemorálního, pokud s tím nevotravuje nikoho dalšího.

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“