Poptávám návrh DPS

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
davidhart
Příspěvky: 10
Registrován: 20 lis 2013, 01:00

Poptávám návrh DPS

#1 Příspěvek od davidhart »

Dobrý den, mám funkční prototyp na jednostranné desce a s klasickými drátovými součástkami. Potřeboval bych desku předělat na SMD. Schéma mám v Eagle, ale potřeboval bych do něj něco doplnit - upravit a hlavně v něm provést návrh na oboustrannou desku.
Následně budu potřebovat výrobu desek + následné osazení (desítky kusů). Bylo by to pro Vás zajímavé? Samozřejmě počítám s tím, že práci zaplatím - tedy pokud se shodneme na výši částky.
V příloze zasílám orientační schéma.

Děkuji za odpověď, David Hart
Přílohy
modules.php.jpg
(91.76 KiB) Staženo 448 x

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zdenoeddie »

Daj blizsi popis, co treba doplnit, prerobit atd. a hlavne kolko ponukas.

Uživatelský avatar
budsky
Příspěvky: 76
Registrován: 06 srp 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od budsky »

psal jsem SZ

Uživatelský avatar
marli
Příspěvky: 173
Registrován: 15 bře 2007, 01:00

#4 Příspěvek od marli »

Také máte SZ. Případně se ozvěte na email marli (a) seznam . cz

Uživatelský avatar
davidhart
Příspěvky: 10
Registrován: 20 lis 2013, 01:00

#5 Příspěvek od davidhart »

Zdravím, omlouvám se, ale před Vánocemi jsem nějak nestihl reagovat včas.
V nejlepším případě by se jednalo o výrobu cca 100 kusů. Ke stávajícímu schematu bych potřeboval "dolepit" kompletní desku RTC DS3231 - schema například zde: http://www.nyplatform.com/index.php?rou ... ct_id=1457 (níže v textu, potřebuji to včetně EEPROM).
U vlastního návrhu DPS by ještě bylo nutné přesně dodržet umístění některých konektorů a prvků typu LED + PIEZO. Zařízení se bude dávat do "krabičky na míru". V případě vážného zájmu mě prosím kontaktujte na david (c) jason-drson.com Přes Vánoce bych dal dohromady přesné podklady a poslal je mailem.
Moje představa spolupráce:
1) Zašlu co nejpodrobnější popis + další info
2) Očekávám hrubý odhad ceny za návrh DPS + případně odhad ceny za výrobu a osazení DPS
3) Po schválení ceny návrh DPS + následně výroba prototypu (předem bych zaplatil zálohu za návrh DPS) Jakmile získám funkční prototyp, uhradím zbytek smluvené částky za návrh DPS). Očekávám zaslání kompletní editovatelné dokumentace k výrobě DPS.
4) Nechám vyrobit krabičku "na míru" a otestuji uvnitř.
5) Po otestování případné úpravy DPS a následná výroba + placení.

David

Uživatelský avatar
budsky
Příspěvky: 76
Registrován: 06 srp 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od budsky »

odpoved odeslána na email snad dorazil

Uživatelský avatar
aligator
Příspěvky: 195
Registrován: 24 lis 2017, 01:00

#7 Příspěvek od aligator »

S dovolením se přidám do tohoto vlákna.

Poptávám výrobu oboustrannou DPS bez osazení.Není třeba ani vrtat.Jde mi čistě jen o vytvoření DPS.. Pokud bude někdo tak hodný a ozve se,tak budu moc rád.Dodatečně přes SZ dodám blíže info

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“