Sháním obvod pre spínaný zdroj MLX 36150A (přesunuto)

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jankrizan
Příspěvky: 33
Registrován: 30 pro 2007, 01:00

Sháním obvod pre spínaný zdroj MLX 36150A (přesunuto)

#1 Příspěvek od jankrizan »

Zdravím všetkých.
Zháňam integráč od fy Melexis -MLX 36150A smd. Je to obvod spínaného zdroja. Na Alliexpres ani na Ebay nie je, a tam kde je (čínske stránky) je min. množstvo 100ks- nerentabilné. Ak niekto vie kde zohnať 2-3ks, prosím o kontakt, budem veľmi vďačný.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#2 Příspěvek od Pikofarad »

Taky bych jeden potřeboval,do nabíječky aku Metabo.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Zkuste napsat prodejci: https://item.taobao.com/item.htm?spm=a2 ... t=3#detail , nákup na Taobao sice není pro nečíňana úplně jednoduchý (nutná registrace na čínské telefonní číslo, čínská doručovací adresa...), ale třeba by s prodejcem byla možná dohoda o prodeji mimo Taobao. Nebo zkuste IO poptat přes Utsource, pokud nemají, jsou docela ochotní se pokusit součástky někde sehnat.

Uživatelský avatar
jankrizan
Příspěvky: 33
Registrován: 30 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od jankrizan »

No dík, potom mi prídu aj číňanmi. Niečo jednoduchšie. Dík.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Zaky »

S jednodušším zdrojem držím palce, nikde mimo Čínu jsem se ničeho nedopátral. Možná by po průzkumu obvodového řešení šlo IO nahradit něčím jiným dostupným, jednou jsem už nějaký IO v settopboxu nahradil malým bastlem na kousku univerzálu, použil jsem IO, co se jevil funkčně obdobný a kupodivu s tím nebyl žádný problém, běželo to na první dobrou. Tady je ovšem nepříjemná absense datasheetu toho MLX, na druhou stranu nakreslení schématu z desky by mělo být informačně postačující.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“