skype ověření věku

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

skype ověření věku

#1 Příspěvek od bu2520 »

Minulý týden, mi na skype vyskočilo ať zadám svůj věk. Co je komu do toho dal jsem tam datum současný rok. Po týdnu jsem skype zapnul a ono mě nepustí, že souhlas rodičů. Na account microsoftu jsem se dostal na ověření věku dal záložku že jsem dospělý. Představte si jak to chtějí ověřit !! Prý jim mám vyplnit údaje mé platební karty včetne CVV a kompletní adresy, nebo poslat vyfocený můj doklad totožnosti.
co s tím já to prostě nemůžu skousnout , už jste to řešili a jak? Skype potřebuju pro komunikaci se synem v Austrálii.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#2 Příspěvek od Kvicala_r »

Nemáte náhodou oba smart telefony? Pak je lepší se na skype vykašlat a používat třeba Whatsapp. Skype nám vnutili v práci místo Linc, ale jinak osobně sem jej začal ignorovat od doby, co nešla spustit dlouho používaná verze bez jakékoliv hlášky a pomohla až přeinstalace novou verzí.
Dávat KAMKOLIV (mimo ověřených platebních stránek) čísla z karty s pocitem bezpečí může snad jen snílek..

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

🤐 bych se na ně, stejně nemaj, pokud to ještě platí, oprávnění prohlížet Tvou občanku, s tou platební kartou to napsal už Radek.

P. S.: Příště zadávej rok 1900, to ani po Tobě nebudou chtít fotku :D
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#4 Příspěvek od milous2 »

Celému vedení Skype MRDÁ v palici. Ano,zhruba před týdnem jsem chtěl volat ségře do Prahy a hle. Na netbooku s W7 mi skype píše,že jsem byl odhlášen a ať se znovu přihlásím. Při pokusu se přihlásit nastalo to,co popisuje uživatel bu2520. Chtěli ten rok,měsíc a den narození.Napsal jsem 1911. Nevzalo to,bylo jim to málo.Začali mě svlékat. Tak jsem to zabalil a skype mám už jen v tabletu,ale ségře se nedovolám. Vyzvání to,hovor však nejde uskutečnit. Musím být sprostý. Seru na celé skype. :oops:

Uživatelský avatar
berk
Příspěvky: 107
Registrován: 07 úno 2014, 01:00

#5 Příspěvek od berk »

Skype začíná být mrtvola. MS si čím dál víc hraje na něco co není.

Nedávno jsem objevil starší článek, ze kterého je patrné kam MS kráčí:

https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hr ... icrosoftem

Hodlám přejít na Hangouts. Má s ním někdo pozitivní nebo negativní zkušenosti?

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#6 Příspěvek od Artaban001 »

HangOuts si moc nepomůžeš - mě vadí na něm už jen to, že mě stále otravuje hláškama, že nepodporuje SMS. Že si mám naistalovat aplikaci pro SMS - a proč bych to měl dělat, když do toho tabletu nejde nainstalovat ani SIM?
Snad ještě Viber, nebo WhatsApp.
Nakonce zjistíš, že budeš muset míc povícero kecálků, protože pokud máš někoho tam a druhýho tamhle... A nikomu z nich se to nechce měnit, tak...
pak zbývá FB messenger. Tam je snad skoro každej.

Uživatelský avatar
berk
Příspěvky: 107
Registrován: 07 úno 2014, 01:00

#7 Příspěvek od berk »

Artaban001 píše:pak zbývá FB messenger. Tam je snad skoro každej.
Tam nejsem já a asi ani nebudu :-)

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#8 Příspěvek od Artaban001 »

Já taky ne...
Velkou výhodou HangOut-u je to, že jej má každej, kdo má androidní telefon a kdo má aktívní data (někdo o tom ani neví). Pokud někdo nemá nainstalovanou aplikaci, dá se to obejít přístupem na svůj Google účet a přes web.
Skype- ten mě naštval už tím, že se na něj dalo přihlásit někdy jen přes účet microsoft, někdy jen přes Skype účet. přitom z úvodní obrazovky nebylo jasný, která možnost byla právě aktívní. Spousta lidí má Skype hlavně kvůli tomu, že jsou tam "pěkný smajlíky" - hezčí jsou na WhatsApp.
Viber - velice podobný Skype, akorát není tak "🤐". aktivuje se na telefonní číslo a pak se dá "roztahat po jiných zařízeních".

WhatsApp - aktivuje se na telefonní číslo. Pak se dá "roztahat po jiných zařízeních", ale vyžaduje aktívní primární zařízení, na kterým byl zprovozněn účet. Zaintegrován je v nový Opeře. Někomu může vadit, že patří Facebooku.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Na hangouts sa da pouzit lubovolny jabber klient (ak staci len chat).

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#10 Příspěvek od MetalGod »

Tak na volání můžeš používat cokoliv, co umí SIP, ne? Není to uživatelsky vlezlý, není to sociální, není to nablejskaný, jen dělá to, co dělat má. Mezi SIP klientama je volání zadarmo, do telefonních sítí za hubičku (hlavně do zahraničí), myslím, že to umí komunikovat i se skypovejma klientama.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Messenger z Xichtoknihy taky není vázanej na xichtoprofil a stačí už ho aktivovat jen přes telefon - na Hadráku normálně funguje jak přes mobilní data, tak přes wifinu. Se Skypem ale mám problémy už někdy od loňskýho říjence nebo listípadce - to mi zničeho nic vypadlo ze seznamu kontaktů snad polovička - a nešly znovu vyhledat a přidat. Mordoval jsem se s tím snad dvě hodiny. Celý svátky to nešlo, při pokusu o zapnutí hláška "Tento program nelze spustit!" Ani jako Admin jsem neuspěl. Pak to v únorci najednou zas začalo chodit. F u c k t nechápu, co s tím v Redmontu mrví.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#12 Příspěvek od Standa99 »

Skype je hojně využíván kvůli videu, jinak si každý umí najít alternativu.
Co se týče SIP, tak mi švagr referoval, že si nějaký pořídil, aby si mohl prozvonit telefon, když neví kde ho nechal :) a díky problematickému dobíjení (přes Sazka terminál, několikadenní připsání částky převodem na účet apod.), vyzkoušel nějaký s dobíjením přes PayPal (+10%) a hned mu tu minimální částku (50 Kč) schramstli za režii :(
Jinak není nad vlastní řešení :)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#13 Příspěvek od Artaban001 »

Zrovna kvůli videu mi tady vyšel Viber o něco málo líp, než Skype.
Skype se často sekalo.

Uživatelský avatar
berk
Příspěvky: 107
Registrován: 07 úno 2014, 01:00

#14 Příspěvek od berk »

EKKAR píše:F u c k t nechápu, co s tím v Redmontu mrví.
Pro zajímavost, Skype se vyvíjí v Praze.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#15 Příspěvek od Artaban001 »

to dělají zpovykaní Pražáci? No potěš koště ;-)

Odpovědět

Zpět na „Software“