panasonic nv-j45

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

panasonic nv-j45

#1 Příspěvek od tygrik »

Dobry den prosim o vyvraceni a nebo potvrzeni me domenky. Je mozne aby kondenzatory mely za studena spatne vlastnosti a po zahrati mely celkem dobre? Vyse zminovane video po zapnuti zrni tak jako by byli v haji hlavicky. Ale jakmile fouknu do zdroje fenem tak obraz naskoci a kdyz tam fouknu studeny vzduch tak obraz zacne zrnet. Tak je jasna zavada ve zdroji a jen se chci ujistit zdali kondiky nesou vinu. Moc predem diky

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Ano.

Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

#3 Příspěvek od tygrik »

Dekuji za potvrzeni zitra se vrhnu na vymeny kondiku ac sice nejsou nafoukle ale evidentne sou na tom uz spatne

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

To by jsi musel naměřit za studena velká ESR na nich ...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

tygrik píše:Dekuji za potvrzeni zitra se vrhnu na vymeny kondiku ac sice nejsou nafoukle ale evidentne sou na tom uz spatne
Jak jsi získal jistotu, že na vině jsou kondíky? :wink: :roll: V tom zdroji žádné jiné součástky nejsou? Tím netvrdím, že za to nemohou.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Na MB je bílá keramická deska video s napřenými cestami a několika SMD elyty. To jsou viníci. :D
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#7 Příspěvek od fredis »

Že by? Tygřík v tom má jasno.. :lol:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

#8 Příspěvek od tygrik »

Zdravim tak moc jasno v tom nemam. :) kondiky povymenovane ale zavada stale stejna. Jak je vyse psano tak na zakladni desce si myslim chybka nebude. Jeste popisu co sem skousel a to i dnes. Zapnuvideo do site a obraz zrni. Fouknu pouze par vterin na cast zdroje kde je regulator stk 5392 a obraz nabehne. a kdyz to necham bezet tak pomalu se obraz zacne stracet. Proveril sem vystupni napeti tak to pasuje podle schematu.
Tak si nejsem jist zdali v tom nema prsty ten regulator. jeste dodam ze v tom zdroji foukam pred trafkem tak to zadny vliv nema ma to az na strane kde je regulator

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#9 Příspěvek od mi-ro »

To bude těžký..Můžu se mýlit jako každej ale těchto videí jsem v době jejich slávy dělal desítky-stovky. Kde byla v 90% závada jsem ti podal přímo pod nos.
Já vím, ten modu vypájet z MB není legrace a už vůbec ne ho tam dostat zpět. A vyměnit SMD elyty (asi 6ks) za běžný kusy taky žádná hitparáda. Ale to už je holt řemeslo.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

#10 Příspěvek od tygrik »

mi-ro to bude piplacka ale taktez tu desticku projdu je mi totiz lito docela podle me dobrej pristroj nechat zahalet

Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

#11 Příspěvek od tygrik »

Zdravim tak dnes sem se chystal ze kouknu na to jak vyse zminoval mi-ro. Jeste sem to predem zapnul a byl dalsi zahadny slogan na displeji E9 hledal sem na netu co to muze bejt za chybu a nenasel. Setkal se uz s touto hlaskou nekdo?

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “